Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Poniedziałek 13 maja

6.00 SportKlub: Barca – Unicaja
8.10 SportKlub: BAXI Manresa – Surne Bilbao Basket
8.30 Polsat Sport 3: WKS Śląsk Wrocław – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
9.00 Canal+ Sport: Indiana Pacers – New York Knicks
11.00 Polsat Sport 3: Legia Warszawa – King Szczecin
19.55 Polsat Sport Fight: Virtus Segafredo Bolonia – Bertram Derthona Tortona (na żywo)
23.00 Polsat Sport 3: WKS Śląsk Wrocław – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Wtorek 14 maja

2.35 SportKlub: Barca – Unicaja
6.00 SportKlub: Walencja Basket – Real Madryt
8.30 SportKlub: Real Madryt – Baskonia
17.20 Polsat Sport 3: Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
19.55 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
23.30 Polsat Sport 3: Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard

Środa 15 maja

1.50 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
4.20 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
6.00 SportKlub: Real Madryt – Barca
8.30 SportKlub: Barca – Real Madryt
17.20 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga (na żywo)
20.55 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa

Czwartek 16 maja

3.30 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks (na żywo)
6.00 SportKlub: Barca – Unicaja
8.30 SportKlub: UCAM Murcja – Unicaja
9.00 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks
13.05 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa
20.15 Eurosport 2: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu (koszykówka 3×3, na żywo)
21.00 SportKlub: Barca – Unicaja
22.45 SportKlub: UCAM Murcja – Casademont Saragossa

Piątek 17 maja

3.50 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Joventut Badalona
6.00 SportKlub: Baskonia – UCAM Murcja
8.30 SportKlub: Walencja Basket – Real Madryt
10.40 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu
14.45 Eurosport 2: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu (koszykówka 3×3, na żywo)
14.45 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk olimpijskich w Paryżu (koszykówka 3×3, na żywo)

15.45 SportKlub: Barca – Unicaja
16.40 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk olimpijskich w Paryżu (koszykówka 3×3, na żywo)
19.00 SportKlub: Baskonia – UCAM Murcja
20.55 SportKlub: Walencja Basket – Real Madryt

Sobota 18 maja

0.30 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk olimpijskich w Paryżu
1.15 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu
6.00 SportKlub: Joventut Badalona – Lenovo Teneryfa
8.30 SportKlub: Walencja Basket – Real Madryt
10.30 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk olimpijskich w Paryżu
11.15 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu
13.20 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro
16.50 SportKlub: Joventut Badalona – Lenovo Teneryfa
19.15 Eurosport 2: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu (koszykówka 3×3, na żywo)
19.50 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga (na żywo)

23.15 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk olimpijskich w Paryżu

Niedziela 19 maja

6.00 SportKlub: Walencja Basket – Real Madryt
8.30 SportKlub: Real Madryt – Baskonia
13.20 SportKlub: MoraBanc Andorra – Barca
17.20 Polsat Sport 2: ORLEN Basket Liga (na żywo)
19.00 Eurosport 2: Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Paryżu (koszykówka 3×3, na żywo)

21.05 SportKlub: Real Madryt – Barca
21.30 Canal+ Sport 2: play-offy NBA (na żywo)


Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna

  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments