Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek 12 lutego

3.55 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
6.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
8.15 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
8.30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – King Szczecin
9.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Boston Celtics
10.20 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
13.00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
17.00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – King Szczecin
19.50 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Start Lublin (na żywo)
20.55 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Boston Celtics
21.15 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
23.00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
23.15 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt

Wtorek 13 lutego

6.00 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
8.25 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
8.30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Start Lublin
10.45 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
13.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Start Lublin
17.30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
21.15 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
22.55 SportKlub: BAXI Manresa – Barca

Środa 14 lutego

6.00 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
8.00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Start Lublin
8.20 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
10.35 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
17.55 Polsat Sport Fight: EA7Emporio Armani Mediolan – Dolomiti Energia Trentino (na żywo)
20.40 Polsat Sport News: Umana Reyer Wenecja – Estra Pistoia (na żywo)

21.15 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
23.05 SportKlub: Barca – Real Madryt

Czwartek 15 lutego

6.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
8.10 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
10.25 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
12.30 Canal+ Sport 5: BAXI Manresa – Barca
13.00 Polsat Sport Extra: EA7Emporio Armani Mediolan – Dolomiti Energia Trentino
17.50 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – Legia Warszawa (na żywo)
17.55 Polsat Sport Premium 1: Virtus Segafredo Bolonia – Unahotels Reggio Emilia (na żywo)
17.55 Canal+ Sport5/SportKlub: Real Madryt – UCMA Murcja (na żywo)
20.20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – King Szczecin (na żywo)
20.40 Polsat Sport Premium 1: Germani Brescia – Generazione Vincente Napoli Basket (na żywo)
21.00 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Valencia Basket (na żywo)

23.30 SportKlub: Real Madryt – UCMA Murcja

Piątek 16 lutego

2.30 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks (na żywo)
6.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
6.00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – Legia Warszawa
8.20 SportKlub: Real Madryt – UCMA Murcja
8.30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
9.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks
10.35 SportKlub: Dreamland Gran Canaria – Valencia Basket
15.45 Canal+ Sport 2: Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks
17.50 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Arriva Polski Cukier Toruń (na żywo)
17.55 Canal+ Sport 5/SportKlub: Barca – BAXI Manresa (na żywo)
20.20 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Icon Sea Czarni Słupsk (na żywo)
21.00 SportKlub: Unicaja – Lenovo Teneryfa (na żywo)

23.00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Arriva Polski Cukier Toruń
23.30 SportKlub: Barca – BAXI Manresa

Sobota 17 lutego

2.00 Canal+ Sport: Rising Star Challenge (na żywo)
6.00 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Icon Sea Czarni Słupsk
6.00 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
8.10 SportKlub: Barca – BAXI Manresa
9.00 Canal+ Sport: Rising Star Challenge
10.25 SportKlub: Unicaja – Lenovo Teneryfa
11.00 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Icon Sea Czarni Słupsk
14.00 Polsat Sport Extra: Pekao S.A. Puchar Polski (studio, na żywo)
14.50 Polsat Sport Extra: Pekao S.A. Puchar Polski (półfinał, na żywo)

17.15 Canal+ Sport 5: Rising Star Challenge
17.20 Polsat Sport News: Pekao S.A. Puchar Polski (konkurs wsadów, na żywo)
18.00 Polsat Sport News: Pekao S.A. Puchar Polski (konkurs rzutów za trzy, na żywo)
18.00 SportKlub: Puchar Hiszpanii (półfinał, na żywo)
18.50 Polsat Sport News: Pekao S.A. Puchar Polski (półfinał, na żywo)
20.50 Polsat Sport News: Pekao S.A. Puchar Polski (studio, na żywo)
21.00 SportKlub: Puchar Hiszpanii (półfinał, na żywo)

Niedziela 18 lutego

1.00 Canal+ Sport: NBA All-Star, State Farm All-Star Saturday Night (na żywo)
1.05 SportKlub: Puchar Hiszpanii (półfinał)
3.25 SportKlub: Puchar Hiszpanii (półfinał)
6.00 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
6.00 Polsat Sport Extra: Pekao S.A. Puchar Polski (półfinał)
8.15 SportKlub: Puchar Hiszpanii (półfinał)
8.30 Polsat Sport News: Pekao S.A. Puchar Polski (półfinał)
10.30 SportKlub: Puchar Hiszpanii (półfinał)
14.00 Canal+ Sport: NBA All-Star, State Farm All-Star Saturday Night
17.00 Polsat Sport Extra: Pekao S.A. Puchar Polski (studio, na żywo)
17.50 Polsat Sport Extra: Pekao S.A. Puchar Polski (finał, na żywo)
18.25 Canal+ Sport 5/SportKlub: Puchar Hiszpanii (finał, żywo)

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna


  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments