Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych


Poniedziałek, 11 października
0:45 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt
6:00 Polsat Sport News: King Szczecin – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10:55 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
12:00 Polsat Sport News: Twarde Pierniki Toruń – HydroTruck Radom
12:45 nSport+: Valencia BC – Real Madryt
13:00 SportKlub: Petkim Spor – Galatasaray
15:15 SportKlub: Casademont Zaragoza – Valencia BC
18:00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Enea Zastal BC Zielona Góra
19:55 nSport+: Filou Ostenda – SIG Strasbourg (na żywo)
21:10 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona

Wtorek, 12 października
10:55 SportKlub: Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza
11:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
12:05 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Enea Zastal BC Zielona Góra
12:45 nSport+: Filou Ostenda – SIG Strasbourg
13:10 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
15:10 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona
15:40 nSport+: Valencia BC – Real Madryt
20:00 nSport+: Filou Ostenda – SIG Strasbourg
21:25 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 13 października
11:45 SportKlub: MoraBanc Andorra – Gran Canaria
12:00 Polsat Sport News: CSKA Moskwa – Zenit Sankt Petersburg
14:00 nSport+: Real Madryt – Lenovo Tenerife
15:40 nSport+: Filou Ostenda – SIG Strasbourg
17:55 nSport+: Pinar Karsiyaka – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
19:55 nSport+: Hapoel Bank Yahav Jerozolima – BAXI Manresa (na żywo)
21:00 Polsat Sport News: Barca – Olympiakos Pireus (na zywo)
21:25 SportKlub: Lenovo Tenerife – Casademont Saragossa

Czwartek, 14 października
11:00 SportKlub: Anadolu Efes – Pinar Karşiyaka
12:45 nSport+: Pinar Karsiyaka – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
13:25 SportKlub: Frutt Extra Bursaspor – Beşiktaş Icrypex
15:40 SportKlub: Lenovo Tenerife – Casademont Saragossa
15:40 nSport+: Hapoel Bank Yahav Jerozolima – BAXI Manresa
17:20 Polsat Sport: King Szczecin – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
21:20 SportKlub: MoraBanc Andorra – Gran Canaria
23:00 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Bayern Monachium

Piątek, 15 października
9:00 Polsat Sport News: Euroliga
11:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom
12:0 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
14:00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Gran Canaria
17:20 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport: Pinar Karsiyaka – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Sobota, 16 października
7:40 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Phoenix Suns
8:30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
9:00 SportKlub: Qingdao Eagles – Sichuan Blue Whales
10:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:15 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Milwaukee Bucks
12:00 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Gaziantep Basketbol (na żywo)
14:30 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
17:00 SportKlub: Galatasaray – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
17:20 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)

Niedziela, 17 października
0:25 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Gaziantep Basketbol
8:30 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza
9:30 SportKlub: Szanghaj Sharks – Tianjin Ronggang Gold Lions
12:55 nSport+: Herbalife Gran Canaria – Coosur Real Betis (na żywo)
13:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Coosur Real Betis (na żywo)
17:20 SportKlub: Arged BM Stal Ostów Wielkopolski – Trefl Sopot (na żywo)
18:30 SportKlub: TD Systems Baskonia – Lenovo Tenerife (na żywo)
20:45 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin
23:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here