Początek tygodnia minie przy transmisjach europejskich pucharów – w Canal + Sport zobaczymy Ligę Mistrzów, a w Eurosporcie rozgrywki EuroCup. Weekend upłynie  pod znakiem spotkań NBA oraz jednego starcia Polskiej Ligi Koszykówki.


wtorek, 7 lutego

12:00 SportKlub: Galatasary Odeabank – Tofas
15:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra
18:20 CANAL+ Sport 2: Aris BC – SIG Strasbourg (na żywo)
21:00 nSport+: Aris BC – SIG Strasbourg
23:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Real Madryt

środa, 8 lutego

2:00 CANAL+ Sport: Aris BC – SIG Strasbourg
6:00 SportKlub: Galatasary Odeabank – Tofas
9:00 CANAL+ Sport: Aris BC – SIG Strasbourg
9:10 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra
13:30 CANAL+ Sport 2: Aris BC – SIG Strasbourg
14:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra
18:00 Eurosport 2: Lietuvos Wilno – Zenit St. Petersburg (na żywo)
19:50 CANAL+ Sport 2: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka (na żywo)
20:30 Eurosport 2: Gran Canaria – Fuenlabrada (na żywo)
23:45 CANAL+ Sport: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka

czwartek, 9 lutego

0:30 Eurosport 2: Lietuvos Wilno – Zenit St. Petersburg
1:30 Eurosport 2: Gran Canaria – Fuenlabrada
4:30 Eurosport 2: Lietuvos Wilno – Zenit St. Petersburg
5:30 Eurosport 2: Gran Canaria – Fuenlabrada
6:00 SportKlub: Muratbey Usak – Besiktas Somo Japan
9:00 CANAL+ Sport: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka
9:10 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra
10:30 Eurosport 2: Lietuvos Wilno – Zenit St. Petersburg
11:30 Eurosport 2: Gran Canaria – Fuenlabrada
13:30 CANAL+ Sport 2: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka
18:00 nSport+: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka
18:25 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action

piątek, 10 lutego

0:00 SportKlub: Galatasary Odeabank – Tofas
6:00 SportKlub: Ted Anakara Kolejlilier – Anadolu Efes
7:30 Eurosport 2: Gran Canaria – Fuenlabrada
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
11:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra
12:00 SportKlub: Galatasaray Odeabank – Tofas
12:10 nSport+: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka
19:55 Polsat Sport Extra: Olympiacos Pireus – Żalgiris Kowno (na żywo)

sobota, 11 lutego

0:00 nSport+ : Aris BC – SIG Strasbourg
0:00 SportKlub: Yesil Giresun – Trabzonspor Medical Park
2:00 CANAL+ Sport: Washington Wizards – Indiana Pacers (na żywo)
6:00 nSport+: Fraport Skyliners – Pinar Karsiyaka
6:00 SportKlub: Galatasary Odeabank – Tofas
7:00 Polsat Sport Extra: Olympiacos Pireus – Żalgiris Kowno
9:00 CANAL+ Sport: Washington Wizards – Indiana Pacers
11:25 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
12:00 SportKlub: Besiktas Somo Japan – Stambuł BBK (na żywo)
13:07 Polsat Sport News: Olympiacos Pireus – Żalgiris Kowno
23:00 CANAL+ Sport 2: Charlotte Hornets – Los Angeles Clippers (na żywo)

niedziela, 12 lutego

2:30 CANAL+ Sport: Oklahoma CIty Thunder – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Oklahoma CIty Thunder – Golden State Warriors
11:10 nSport+ : Charlotte Hornets – LA Clippers
12:30 Polsat Sport: Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek (na żywo)
13:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Darussafaka Dogus (na żywo)
15:00 nSport+: Washington Wizards – Indiana Pacers
16:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:07 Polsat Sport News: Rasta Vechta – Telekom Bonn
18:30 SportKlub: Unicaja – Real Madryt (na żywo)
18:45 nSport+: Magazyn NBA Action
19:15 nSport+: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors
21:30 CANAL+ Sport 2: New York Knicks – San Antonio Spurs (na żywo)
21:40 Polsat Sport Extra: Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek

poniedziałek, 13 lutego

0:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Darussafaka Dogus
0:10 nSport+: Charlotte Hornets – LA Clippers
0:20 Super Polsat: Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek
6:00 SportKlub: Besiktas Somo Japan – Stambuł BBK
9:00 CANAL+ Sport: New York Knicks – San Antonio Spurs
11:07 Polsat Sport News: Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek
12:45 CANAL+ Sport 2: New York Knicks – San Antonio Spurs
15:00 SportKlub: Unicaja – Real Madryt
15:07 Polsat Sport News: Rasta Vechta – Telekom Bonn
16:30 Polsat Sport Extra: Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek
17:00 SportKlub: Banvit – Galatasaray Odeabank
17:45 nSport+: New York Knicks – San Antonio Spurs





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj