Czy wyobrażacie sobie święta bez „Kevina samego w domu”? Oczywiście, że nie. Nic więc dziwnego, że jedna z największych firm na świecie skorzystała z motywu Kevina, a do tego wykorzystała też wizerunek Kevina Duranta.


Kevin Durant już w maju wystąpił w reklamie „Asystenta Google”. Co to takiego ten asystent? Według definicji to „inteligentny asystent osobisty stworzony przez Google, dostępny na urządzenia mobilne oraz inteligentne urządzenia domowe (smart home). W przeciwieństwie do Google Now potrafi prowadzić dwustronną konwersację”.

Czyli z polskiego na nasze, jak powiesz „hej Google” i dalej wypowiesz jakieś polecenie, prośbę czy zadasz pytanie, to Google powinien na nie odpowiedzieć.

Nie testowaliśmy, podobno usługa ma potencjał i potrzeba czasu, aby zaczęła działać z aplikacjami itd. To nie ma w tej chwili znaczenia. To, co chcieliśmy zakomunikować to udział Kevina Duranta w tej reklamie.

Tak wygląda reklama z maja 2018 roku:

Z okazji świąt powstała jednak nowa reklama Asystenta Google nawiązująca do filmu „Kevin sam w domu„. W roli głównej aktor grający Kevina, czyli Macaulay Culkin. Sceny jak z filmu, a w jednej z nich… Kevin Durant!

Wszyscy znamy Kevina na pamięć, dlatego tak bardzo nam się ta reklama spodobała. Do tego znów „wystąpił” w niej Durant.

Ciekawe czy pamiętacie, kto pierwotnie w wystąpił w filmie „Kevin sam w domu” w sytuacji, w której tym razem w reklamie znalazł się Durant?


Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
20 grudnia 2018 01:49

M.J.

piotr
20 grudnia 2018 01:50

MJ

Jehowy
Jehowy
20 grudnia 2018 09:51

Mi nie, siema.

Łukasz
Łukasz
20 grudnia 2018 09:56

Oczywiście Jordan! ?

HUGO
HUGO
20 grudnia 2018 10:29
Odpowiedz  Łukasz

Jordan była kobietą 😀

Alonzo
Alonzo
20 grudnia 2018 22:57

Kevin Durant znów w reklamie Google. Ta spodoba się wszystkim w Polsce! Naprawdę? Skąd wy bierzecie te nagłówki??? Fakt, niezależna?Nie idzcie w tandete, bo tego w internecie jest aż nadto.

Carter5
20 grudnia 2018 23:32
Odpowiedz  Alonzo

A mi sie podoba ta reklama.

Alonzo
Alonzo
20 grudnia 2018 23:43
Odpowiedz  Carter5

Nie chodzi o reklamę. Chodzi o stwierdzenie ” Ta spodoba się wszystkim w Polsce!” Autor zna gusta ponad 30mln ludzi w tym kraju???

PGO
PGO
21 grudnia 2018 16:08

Pytanie droga Redakcjo powinno chyba brzmieć nie kto, bo chyba każdy fan NBA wie, że MJ, ale czy Durant to odpowiednia osoba. Kilka dni temu widziałem tę reklamę i od razu się zagotowałem. Bo skoro był MJ to teraz raczej LBJ powinien być. I zanim będzie hejt od fanów Duranta i hejterów LBJ to jedna rzecz. Czy komukolwiek się to podoba czy nie to jedyną dziś grającą osobą, którą można porównać do MJ jest LBJ. Durant owszem – pewnie będzie kolejnym, ale jeszcze sporo wody upłynie w Wiśle…