Unicaja pokonała we własnej hali Rio Natura Monbus Obradoiro 87:69. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Adam Waczyński, który był jednym z liderów swojej drużyny.


Unicaja w której występuje Adam Waczyński mierzyła się z drużyną Rio Natura Monbus Obradoiro. Właśnie w tej ekipie reprezentant Polski występował przez dwa ostatnie sezony. Gospodarze od początku meczu mieli przewagę, ale przez całą pierwszą połowę prowadzenie Unicaji nie było wysokie. Dopiero w trzeciej kwarcie ekipa z Polakiem na parkiecie zdominowała to spotkanie. Gospodarze wygrali tę część gry aż 33:20 i ich przewaga była bezpieczna. Bardzo dobrze radził sobie Waczyński, który regularnie powiększał dorobek punktowy swojej drużyny i był pod tym względem najlepszy w zespole. Ostatecznie Unicaja wygrała 87:69.

Adam Waczyński na parkiecie spędził prawie 19 minut. W tym czasie udało mu się zdobyć 17 punktów (6/8 z gry), zebrać 2 piłki i rozdać 1 asystę. Polak trafił 5 z 6 oddanych rzutów za 3 punkty. Unicaja po tym spotkaniu ma bilans 9-5.

W ekipie Obradoiro dobre spotkanie rozegrał doskonale znany polskim kibicom Deividas Dulkys, były zawodnik Anwilu Włocławek. Litwin zdobył 11 punktów i miał 3 asysty.


 
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here