Tane Spasev pozostanie szkoleniowcem Legii Warszawa w przyszłym sezonie. Macedończyk pracuje w stołecznym klubie od połowy listopada ubiegłego roku.

Trener Tane Spasev przejął zespół po Piotrze Bakunie, który wprowadzał legionistów do ekstraklasy. Słaby początek sezonu w Polskiej Lidze Koszykówki (bilans 0-8) poskutkował zmianą na stanowisku szkoleniowca drużyny. Debiut Tane Spaseva w roli szkoleniowca Legii nastąpił 3 grudnia 2017 roku. Ostatecznie legioniści z bilansem 5-27 zajęli 16. miejsce w tabeli Energa Basket Ligi prezentując lepszą grę w końcówce sezonu.

– To świetne uczucie podpisać kontrakt na następny sezon. Praca w Legii to wielki przywilej. To nie był łatwy sezon, ale go przetrwaliśmy i pod koniec prezentowaliśmy się dobrze. Musimy się dalej rozwijać i stawiać przed sobą następne cele. Bywam nerwowy podczas spotkań, ale to mój sposób bycia. W ten sposób staram się zmotywować moich zawodników do jeszcze cięższej pracy. Moje zachowanie wynika w 100% z pasji jaką wkładam w tę pracę – mówi na łamach legiakosz.com Tane Spasev, trener Legii Warszawa.

źródło: legiakosz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj