AZS Koszalin poinformował, że Qyntel Woods i Damian Jeszke nie są już zawodnikami drużyny. Do zespołu dołączą juniorzy MKKS Żak Koszalin.


Qyntel Woods dołączył do drużyny w połowie października. W tym czasie rozegrał w barwach Akademików 21 spotkań notując w nich średnio 10 punktów 4 zbiórki oraz 2,4 asysty na mecz. Warto przypomnieć, że Woods reprezentował barwy AZS również w sezonie 2014/2015, w którym to był jednym z najlepszych zawodników ligi ze średnimi 19 punktów i 7 zbiórek w każdym meczu.

Amerykanin podjął decyzję o tymczasowym zawieszeniu kariery zawodniczej. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie zobaczymy go jeszcze na koszykarskich parkietach.

Z drużyną żegna się również Damian Jeszke. 23-letni skrzydłowy przenosi się do Polskiego Cukru Toruń, gdzie otrzymał propozycje kontraktu do końca obecnego sezonu oraz walki o najwyższe ligowe cele. Polski Cukier Toruń zajmuje obecnie 2 miejsce w Energa Basket Lidze i jest jednym z kandydatów do tytułu mistrzowskiego. W barwach AZS pochodzący z Chełmna zawodnik notował średnio 9,4 punktu i 4,5 zbiórki na mecz.

Na ostatnie 5 tygodni rozgrywek do drużyny dołączą wyróżniający się zawodnicy MKKS Żak Koszalin. Z ekstraklasowym zespołem trenować będą Damian Bernacki (rocznik 2001, wzrost 202 cm) oraz Eryk Naczlenis (rocznik 1999, wzrost 175 cm).

źródło: AZS Koszalin

Nowa promocja w oficjalnym sklepie Nike – KONIEC ZIMY!Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments