Co słychać u zawodników NBA? (część 4)

0
1306

.

Rozpoczął się kolejny tydzień bez rozgrywek NBA. Odkąd liga została wstrzymana, zawodnicy próbują nie umrzeć z nudów. Mimo ostrych treningów, by utrzymać dobrą formę fizyczną, szukają wiele sposobów, jak sprawić, by ten okres kwarantanny nie był aż tak nudny.

Trening najważniejszy!

W swoich mediach społecznościowych możemy zauważyć, że większość zawodników skupia się przede wszystkim na treningu. Anthony Davis, gwiazda Lakers, pokazuje swoje starania nad poprawą formy fizycznej. RJ Barret, Enes Kanter pokazują, jak z ich skutecznością rzutową. P.J Tucker na swoim Instagramie udowodnił, jak ciężko pracuje, by ciągle być w formie.

W rodzinnym gronie!

Stephen Curry oddaje się swojemu hobby, a przy tym cała rodzina bawi się w najlepsze. O tym, co słychać nie tylko u samego zawodnika, ale również u członków jego rodziny pokazał Giannis Antetokounmpo. Do tego grona zalicza się również Javal Mcgee, który relacjonował trasę, którą pokonywał wraz ze swoją córką.

W ogniu pytań!

Kilku zawodników zagrało w grę ,,Kto bardziej?”, w którą możemy zagrać na Instagramie. Wraz ze swoimi partnerkami zagrali C.J. McCollum oraz Andrew Wiggins. Padło wiele ciekawych pytań, sprawdźcie, jak im poszło.

Co jeszcze nowego?

Aaron Gordon pochwalił się swoim nowym pojazdem. Lauri Maarkkanen zaskoczył nas swoimi umiejętnościami piłkarskimi, pokazując, jak trafia w poprzeczkę z niemal połowy boiska. Niczym Lauri zaskoczył fanów, tak samo śnieg zaskoczył Kevina Love. Mimo że jest druga połowa kwietnia, Love mógł cieszyć się opadami śniegu. Warto również zobaczyć nową fryzurę Rudy’ego Goberta.

O tym, co wcześniej robili zawodnicy możecie przeczytać tutaj.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments