Buty Timberland za połowę ceny! Wyjątkowa okazja fanów marki Timberland – buty i ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci z wysokimi rabatami. Zniżka do 70%! Promocja trwa tylko przez 3 dni! W sumie produktów jest aż 2630! Produkty są oryginalne, bo gwarantuje to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych!


Zastanawiasz się czy to dobra oferta, bo ciągle widzisz takie chwytliwie hasła? Przeglądając nasze artykuły w specjalnym dziale „buty, testy, oferty” możesz zobaczyć jakie wyprzedaże do tej pory promowaliśmy. Możesz porównać ceny itd.

Jednego możecie być pewni – jeśli na PROBASKET znajduje się artykuł z informacją o jakiejś promocji, to znaczy, że produkty są na pewno oryginalne oraz że ceny są wyjątkowe, okazyjne i naprawdę warto sprawdzić taką ofertę, poszukać „rarytasów”.

Tak jest i w tym przypadku – Timberland popularna marka premium z rabatem do 70%.

Taka oferta zdarza się raz na kilka miesięcy!

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja produktów firmy Timberland w sklepie Zalando Lounge.
 • W sumie produktów objętych wysokim rabatem jest dokładnie 2630.
 • Jak przejdziecie do strony głównej sklepu, to znajdziecie 5 kategorii z produktami marki Timberland, dlatego opisaliśmy je i daliśmy bezpośrednie linki do każdej z nich:
 • Buty Timberland dla mężczyzn – 669 modeli – https://tidd.ly/2GGsXA7
 • Ubrania Timberland dla mężczyzn – 609 produktów – https://tidd.ly/3bGmGzJ
 • Buty Timberland dla kobiet – 467 modeli – https://tidd.ly/3bACOCS
 • Akcesoria Timberland dla kobiet i mężczyzn – 446 produktów – https://tidd.ly/3268EEy
 • Buty i ubrania Timberland dla dzieci – 439 produktów – https://tidd.ly/3lUOhC9
 • Buty i ubrania Timberland na pewno są oryginalne, bo gwarantuje to Zalando Lounge – to sklep dla łowców okazji (jak robić w nim zakupy wyjaśniamy poniżej).
 • Zniżka wynosi od 40% do 70%! Zależy na który model.
 • Skrócony czas dostawy! Od 4 do 12 dni! (zależy który produkt)
 • Oferta ważna tylko do czwartku 10 września do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • Ważne! W sklepie są też inne ciekawe promocje, które warto sprawdzić!
 • Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9
To tylko przykład. W ofercie jest ponad 600 modeli butów dla mężczyzn z rabatem od 40 do 70%!

Jak działa sklep Zalando Lounge? Wyjaśniamy!

Zalando znają wszyscy, ale czym jest Zalando Lounge? To sklep internetowy ze specjalnymi promocjami na produkty marek premium. Codziennie są nowe oferty, rabat wynosi od 40 do 70%, ale jest jeden MYK! Promocje aktywne są przez dwa lub trzy dni, a później, nawet, jeśli nie wszystkie produkty zostaną sprzedane, to promocje są wyłączane.

Zalando Lounge to miejsce dla łowców okazji. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty najpopularniejszych marek. Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Trzy ważne kwestie!

 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to czas dostawy. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.
 • Link do strony głównej sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9
Szukasz butów na lato? Są! Szukasz na zimę! Również je znajdziesz bez problemu.
Plecaki Timberland słyną z trwałości, dbałości o szczegóły i precyzyjnego wykończenia.
Plecaki Timberland za mniej niż połowę ceny!
W sklepie jest kilkadziesiąt par butów na lato dla kobiet.
Ceny są tak atrakcyjnie, że warto pomyśleć o przyszłorocznych wakacjach!
Portfele Timberland są bardzo eleganckie i precyzyjnie wykończone.
Oferta dla dzieci jest bogata zarówno w sandały na lato, jak i buty zimowe!
Ogromny wybór w tej promocji marki Timberland – warto sprawdzić i znaleźć coś dla siebie.

Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments