Ruszyła nowa promocja marki Puma. Kultowe buty Puma za połowę ceny! Oprócz tego ubrania z klasycznym znaczkiem, a zniżka do 75%! Wyjątkowa oferta ważna jest tylko przez 3 dni! Produktów w ofercie jest aż 1163! Odzież i buty Puma są w wyjątkowej cenie, ale na pewno są oryginalne – gwarantuje jeden z największych sklepów internetowych.


Zastanawiasz się czy to dobra oferta, bo ciągle widzisz takie chwytliwie hasła? Przeglądając nasze artykuły w specjalnym dziale „buty, testy, oferty” możesz zobaczyć jakie wyprzedaże do tej pory promowaliśmy. Możesz porównać ceny itd.

Jednego możecie być pewni – jeśli na PROBASKET znajduje się artykuł z informacją o jakiejś promocji, to znaczy, że produkty są na pewno oryginalne oraz że ceny są wyjątkowe, okazyjne i naprawdę warto sprawdzić taką ofertę, poszukać „rarytasów”.

Tak jest i w tym przypadku – znana marka, kultowe buty Puma z dużymi rabatami.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja produktów firmy PUMA w sklepie Zalando Lounge.
 • W sumie produktów objętych wysokim rabatem jest dokładnie 1163.
 • Jak przejdziecie do strony głównej sklepu, to znajdziecie trzy kategorie z produktami marki PUMA:
 • Buty PUMA Lifestyle dla kobiet i mężczyzn – 332 modele – https://tidd.ly/3kmE8wv
 • Buty PUMA Performance, czyli do treningów dla kobiet i mężczyzn – 508 produktów – https://tidd.ly/3c043XV
 • Buty i ubrania PUMA dla dzieci i młodzieży – 323 produkty – https://tidd.ly/3bZUnMQ
 • Buty i ubrania marki PUMA na pewno są oryginalne, bo gwarantuje to Zalando Lounge – to sklep dla łowców okazji (jak robić w nim zakupy wyjaśniamy poniżej).
 • Zniżka wynosi od 40% do 75%! Zależy na który model lub produkt.
 • Skrócony czas dostawy! Od 4 do 13 dni! (zależy który produkt)
 • Oferta ważna tylko do czwartku 17 września do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • Ważne! W sklepie są też inne ciekawe promocje, które warto sprawdzić!
 • Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9

Przykład:

Więcej przykładów poniżej, a w ofercie sklepu ponad 1000 produktów!

Jak działa sklep Zalando Lounge? Wyjaśniamy!

Zalando znają wszyscy, ale czym jest Zalando Lounge? To sklep internetowy ze specjalnymi promocjami na produkty marek premium. Codziennie są nowe oferty, rabat wynosi od 40 do 70%, ale jest jeden MYK! Promocje aktywne są przez dwa lub trzy dni, a później, nawet, jeśli nie wszystkie produkty zostaną sprzedane, to promocje są wyłączane.

Zalando Lounge to miejsce dla łowców okazji. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty najpopularniejszych marek. Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Trzy ważne kwestie!

 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to czas dostawy. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.
 • Link do strony głównej sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments