Ruszyła specjalna promocja na produkty marki Lacoste. Kultowe buty i popularne ubrania z logiem krokodyla za połowę ceny! Na niektóre produkty zniżka wynosi nawet 60%! Wyprzedaż Lacoste trwa tylko przez trzy dni!


Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja produktów marki Lacoste w sklepie internetowym Zalando Lounge.
  Jak wejdziecie do sklepu to znajdziecie trzy kategorie wyprzedaży Lacoste:
  1. Buty Lacoste dla kobiet, mężczyzn i dzieci – 642 produkty – link do kategorii w sklepie: https://tidd.ly/3etprEj
  2. Ubrania Lacoste – odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci – 603 produkty – link: https://tidd.ly/30cvx6P
  3. Okulary Lacoste – przeciwsłoneczne i oprawki okularów korekcyjnych (dla kobiet i mężczyzn) – 122 produkty – link: https://tidd.ly/3fzIbUg
 • W sumie produktów jest dokładnie 1367!
 • Produkty marki Lacoste na pewno są oryginalne, a Zalando Lounge to specjalne miejsce dla „łowców okazji”.
 • Zniżka wynosi od 40% do nawet 70%!
 • Uwaga! Skrócony czas dostawy! Od 3 do 13 dni! (od 17 do 27 lipca)
 • Oferta ważna tylko do czwartku 17 lipca do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). 
 • LINK DO SKLEPU ZALANDO LOUNGE: http://tidd.ly/29aa16d9

Przykład:

Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach najpopularniejszych marek! Przeglądając naszą specjalną kategorię „Buty, testy, oferty” możecie być pewni, że znajdują się tam tylko najlepsze promocje. Uznaliśmy, że kiedy pojawiają się znane i lubiany produkty za połowę ceny, to warto o tym napisać!

Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni!

Jak działa sklep Zalando Lounge?

Na pewno znacie sklep Zalando. Czym jest więc Zalando Lounge? To specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektórych jest tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz, jeden model czy jeden rozmiar.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla „łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, Converseadidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, TimberlandEcco, Lacoste czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst po 17 lipca, kiedy ta promocja jest nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie coś ciekawego i wyjątkowego, jak nie teraz, to za kilka dni. Tak to właśnie działa.

TRZY WAŻNE ZASADY!

 • Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.
  Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9


Advertisement
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments