Wyprzedaż legendarnych Timberlandów! Tylko w ten weekend buty marki Timberland dla kobiet, mężczyzn oraz chłopców i dziewcząt za połowę ceny, albo jeszcze taniej! Promocja trwa tylko przez dwa dni! Produkty są na pewno oryginalne, bo gwarantuje to Partner PROBASKET – sklep Zalando Lounge.

Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach najpopularniejszych marek! Przeglądając naszą specjalną kategorię „Buty, testy, oferty” możecie być pewni, że znajdują się tam tylko najlepsze promocje. Uznaliśmy, że kiedy pojawiają się znane i lubiany produkty za połowę ceny, to warto o tym napisać!

Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni!

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja produktów marki Timberland w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • Jak wejdziecie do sklepu to znajdziecie aż pięć kategorii wyprzedaży Timberland:
  1. Buty dla mężczyzn (450 par butów w ofercie) – link: http://tidd.ly/a1ec79ab
  2. Odzież dla mężczyzn (600 produktów) – link: http://tidd.ly/12bee9f0
  3. Buty dla kobiet (300 par butów w ofercie) – link: http://tidd.ly/52e3be7f
  4. Akcesoria dla kobiet i mężczyzn (290 produktów) – link: http://tidd.ly/3683e42b
  Akcesoria to m.in. torby i torebki, portfele, plecaki, paski czy zegarki.
  5. Buty i ubrania dla dziewcząt i chłopców (290 produktów) – link: http://tidd.ly/38b63459
 • W sumie produktów jest ponad 1700! 
 • Produkty marki Timberland na pewno są oryginalne, a Zalando Lounge to specjalne miejsce dla „łowców okazji”.
 • Zniżka wynosi od 40% do nawet 60%!
 • Ważne! Czas dostawy niestety wydłużony, bo wynosi od 3 do 5 tygodni! (od 4 do 22 czerwca)
 • Oferta ważna tylko do niedzieli 17 maja do godz. 23:59.
 • Jeśli czytacie ten tekst po 17 maja to ta konkretna oferta jest już nieaktualna, ale! możecie być pewni, że w Zalando Lounge, są inne, ciekawe oferty z wysokimi rabatami (poniżej wyjaśniamy fenomen sklepu Zalando Lounge). 
 • Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). LINK DO SKLEPU: http://tidd.ly/29aa16d9
 • W Zalando Lounge trwa też wielka wyprzedaż butów i ubrań marki Conversewięcej tutaj.

Przykład:

Jak działa sklep Zalando Lounge?

Na pewno znacie sklep Zalando. Czym jest więc Zalando Lounge? To specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektórych jest tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz, jeden model czy jeden rozmiar.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla „łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, Converseadidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, TimberlandEcco, Lacoste czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst po 17 maja, kiedy ta promocja jest nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie teraz coś ciekawego, albo coś wyjątkowego znajdziecie za kilka dni. Tak właśnie to działa.

TRZY WAŻNE ZASADY!

 • Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.
  Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.
 • Koniec promocji Timberland w niedzielę 17 maja o godz. 23:59!

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o kolejnej wyjątkowej promocji, to zapisz się do naszego newslettera:

Poniżej kilka przykładów. W sklepie jest ich znacznie więcej!Wyprzedaż butów Converse! Kultowe trampki za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Link do sklepu Zalando Lounge: http://tidd.ly/29aa16d9
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj