Blisko 500 produktów NEW ERA, czyli głównie czapek z daszkiem, czapek zimowych oraz spodni dresowych i bluz, znajdziecie w najnowszej promocji Zalando Lounge. Oferta ważna tylko do niedzieli wieczór! Oprócz tego dużo produktów adidasa – tylko do poniedziałku wieczór!


Co dziś warto sprawdzić? Ofertę specjalną w Zalando Lounge, gdzie w niedzielę o godz. 23:59 skończy się promocja na produkty New Era – NBA, MLB i NFL.

Ich ceny? Nie znajdziecie takich nigdzie indziej. 

Oprócz tego warto przyjrzeć się ofercie adidasa! Bardzo dużo produktów – ubrań i butów w okazyjnych cenach!

LINK DO SKLEPU: http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

Zanim przejdziecie do sklepu przeczytajcie „o co chodzi w zakupach na Zalando Lounge”.

O sklepie Zalando na pewno słyszeliście, ale czym jest Zalando Lounge?

Zalando Lounge to specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektóre z nich mają tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz z wybranego rozmiaru.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla “łowców okazji” i jeśli lubicie najpopularniejsze w Polsce marki jak Tommy Hilfiger czy Ralph Lauren, to możecie być pewni, że największe okazje zostaną przechwycone tuż po uruchomieniu oferty.

Inaczej jest jednak z markami powszechnie dostępnymi jak Nike, Reebok, Under Armour, adidas, czy właśnie New Era.

Korzystaliśmy już wcześniej z Zalando Lounge, dlatego napiszemy Wam o dwóch kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

  1. Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się tylko z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge bardzo pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
  2. Druga ważna kwestia to “czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 2-3 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada, bo czasem jak coś jest tańsze o ponad 50% niż w innych sklepach i od dawna chcieliśmy to kupić, to może jednak warto poczekać ?

Co dziś polecamy?

  • Promocja NEW ERA – trwa do niedzieli 15 marca do godz. 23:59.
  • Promocja na produkty marki adidas trwa do poniedziałku 16 marca do godz. 23:59

LINK DO SKLEPU: http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

Przykłady z aktualnej oferty:

LINK DO SKLEPU – http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

OFERTA ADIDAS:

LINK DO SKLEPU: http://bit.ly/ZalandoLoungePRO


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magic
Magic
14 marca 2020 18:02

Czas zamuły bez NBA. Proponuje poratować się polecanymi filmami/meczami itp…
Zaczynam:
https://www.youtube.com/watch?v=U_W7RrThTNs