Zdarzało się już kilka razy, że mecze rozgrywane pomiędzy wschodzącymi gwiazdami z USA i Reszty Świata okazywały się na koniec lepszym widowiskiem niż sam All-Star Game. Poprzedniej nocy młodzi gracze zrobili ciekawe widowisko, zwłaszcza Jamal Murray, który był w strzeleckim gazie.


USA – RESZTA ŚWIATA 141:150

STATYSTYKI

To starcie, którego przebieg polega na oddawaniu jak największej liczby rzutów. Podobnie jak w meczu gwiazd, żaden z zawodników nie chce odnieść kontuzji, dlatego zabawa zostaje okraszona tylko minimalną chęcią obrony kolejnego posiadania. Na kilka dni przed spotkaniem dowiedzieliśmy się, że przez problemy z kolanem nie zagra Joel Embiid. To jednak nie zatrzymały Reszty Świata przed pokonaniem reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Nagroda MVP trafiła w ręce Kanadyjczyka – Jamala Murraya. Zawodnik Denver Nuggets zanotował 36 punktów trafiając 9/14 z dystansu. Rozdał także 11 asyst.

W końcówce po prostu sobie rzucałem. Nawet nie myślałem o MVP – mówił Murray trafiając próbę po próbie. To kolejny Kanadyjczyk, który zostaje najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania. Dwa lata temu nagroda trafiła w ręce Andrew Wigginsa. Po stronie zawodników USA najlepszy był Frank Kaminsky. Zanotował 33 punkty i również trafił 9 trójek! Koniecznie sprawdźcie kilka filmików z tego wydarzenia. Po więcej zapraszamy na oficjalny YouTube’owy profil NBA.

[ot-video][/ot-video]

[ot-video][/ot-video]

[ot-video][/ot-video]

[ot-video][/ot-video]


15 KOMENTARZE

  1. nie wie kto traci czas na ogladanie takich meczy??? Niedlugo zamiast biegac beda chodzic zeby przypadkiem nie dostac kontuzji. Te akcje z tego meczu to jest parodia koszykowki.

  2. Mi wystarczył skrót na youtube a i tak włączyłem po 2 minutach. Jokič rusza się jak mucha w smole. Skąd te zachwyty nad nim czy tym sztywniakiem Porzingisem. Kto oglądał live to chodzi nie wyspany i zapewne rozczarowany.

  3. „Po stronie zawodników USA najlepszy był miejcowy – Buddy Hield. Zanotował 28 oczek i 9 zbiórek.” Pomyłka panowie! Buddy Hield grał w pierwszej piątce drużyny reszty świata ! Buddy Hield urodzony na Bahama, więc nie mógł grać w team USA.
    Powinniście napisać : Po stronie zawodników USA najlepszy był Frank Kaminski Zanotował 33 punktów trafiając 9/13 za 3.

  4. A widownia jak dopisała. Zajętych miejsc było może z 20% jak nie mniej 🙂 Tak się dzieje jak mniejszości zboczeńców, transwestytów rządzą większością i wymusili zmianę organizacji meczu gwiazd z Charlotte na New Orlean. Mam nadzieję, że na konkursach i meczu gwiazd będzie podobnie. Za bileciki na tą szopkę pewnie też słono krzyczą.

  5. Faktycznie strata czasu na oglądanie tego ścierwa! Po*ebało się chłopakom w główkach! Sponsorzy powinni ich za taki cyrk ukarać! Mam nadzieję , że dzisiejsze konkursy będą widowiskowe i przynajmniej nie udawane! W niedzielę pewnie to samo co dziś w nocy! Także nie warto zarywać nocki! Aha i apropo polskich rozgrywek odbywających się we Wawie! Żadnych skrótów???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here