SKK Siedlce podpisało umowy z trzema kolejnymi zawodnikami, którzy znajdą się w kadrze zespołu na sezon 2016/17. W Siedlcach zobaczymy Damiana Szymczaka, Rafała Króla oraz Dawida Kłodzińskiego.


Damian Szymczak praktycznie przez całą swoją karierę związany był z Poznaniem. W barwach Biofarmu Basket Poznań występował między innymi w II oraz w I lidze. W minionym sezonie w zespole Przemysława Szurka notował średnio 7,5 punktu oraz 1,9 zbiórki na spotkanie.

Kolejnym zawodnikiem, który zasilił szeregi SKK jest Rafał Król. Podkoszowy ma 29 lat i mierzy 200 cm wzrostu. W swojej karierze występował w Starcie Lublin, UMKS Kielce czy AZS UMCS Lublin. W poprzednim sezonie był jedną z gwiazd II-ligowych parkietów, notując świetny sezon. Jego średnie statystyki z pewnością robią wrażenie: 20,8 punktu oraz 7,9 zbiórki na spotkanie.

Z drużyną Teohara Mollova kontrakt przedłużył również wychowanek SKK Siedlce – Dawid Kołodziński, który już w poprzednim sezonie został włączony do szerokiej kadry zespołu. W nowych rozgrywkach 21-letni zawodnik otrzyma szansę na pokazanie swoich umiejętności.

źródło: skksiedlce.pl

Zapraszamy na nasz profil zajmujący się tematyką I ligi mężczyzn: PROBASKET1LKosz


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here