Tomasz Bodziński nie będzie dłużej reprezentował barw Meritumkredyt Pogoni Prudnik. Środkowy występował w Prudniku od początku minionego sezonu, rozgrywając dla klubu 27 spotkań.


Miniony sezon był bardziej udany dla Tomasza Bodzińskiego. W 25 meczach występował średnio niemal 14 minut podczas których notował 6 punktów i 2,2 zbiórki. Obecnie trener Tomasz Michalak korzystał z umiejętności koszykarza w mniejszym wymiarze czasowym. Bodziński wystąpił dotychczas w 12 meczach obecnego sezonu spędzając na parkiecie średnio dziewięć minut w czasie których zdobywał tylko niemal trzy punkty.

Urodzony w 1991 roku zawodnik zaczynał swoją karierę w PGE Turowie Zgorzelec. W barwach tego klubu zaliczył m.in. występy w rozgrywkach Ligi VTB oraz zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w sezonie 2012/2013.

Odejście Tomasza Bodzińskiego związane jest z pozyskaniem przez Pogoń Tomasza Wojdyły, który kilka dni temu opuścił Polpharmę Starogard Gdański. Wobec tego transferu dla dotychczasowego centra zabrakło miejsca w rotacji.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj