Znicz Basket Pruszków zdecydował się kontynuować współpracę z dotychczasowym trenerem Markiem Zapałowskim. Kolejny sezon będzie dla szkoleniowca  już trzecim z rzędu w roli pierwszego trenera pruszkowian.

Wcześniej, przez dwa lata, Marek Zapałowski pełnił rolę asystenta trenera Michała Spychały, przed sezonem 2015/16 dostał propozycję objęcia posady pierwszego szkoleniowca. Sezon zasadniczy rozgrywek 2015/16 Znicz Basket Pruszków zakończył na czwartym miejscu ulęgając w ćwierćfinale GKS-owi Tychy. Zakończony niedawno sezon nie przyniósł już tak dobrego wyniku. W pewnym momencie pruszkowianie zdawali się być skazani na grę w fazie play-out, ale udany finisz rozgrywek pozwolił zespołowi zająć bezpieczne, dziesiąte miejsce w tabeli I ligi.

Znicz Basket Pruszków zaczyna budować kadrę zespołu na kolejne rozgrywki. Klub w dniach 13-14 maja zorganizuje testy dla kandydatów do gry w zespole. Chętni proszeni są o kontakt pod adresem mailowym:zniczbasket@o2.pl do 11 maja. Zajęcia poprowadzi trener Marek Zapałowski.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj