Kevin Garnett wciąż ostatecznie nie zdecydował czy wybiegnie po raz kolejny na parkiet w najbliższym sezonie. Niewykluczone, że dojdzie do wykupienia jego kontraktu, co tym samym będzie się wiązało się z zakończeniem kariery przez silnego skrzydłowego. Mo Williams natomiast  postanowił pozostać w Cavaliers jeszcze przez jeden rok i odłożyć swoje zakończenie kariery.


Kevinowi Garnettowi został jeszcze jeden rok kontraktu z Minnesotta Timberwolves, w trakcie którego może zarobić około 8 milionów dolarów. Jednak nie wykluczone, że podobnie jak Tim Duncan oraz Kobe Bryant, Garnett zdecyduje się zakończyć swoją długoletnią karierę na sezonie 2015/2016.

Glen Taylor, właściciel Wolves powiedział, że nie rozmawiał z Kevinem Garnettem w ostatnim czasie – Nie rozmawiałem z nim w ogóle. Musimy w ciągu najbliższych tygodni zdecydować co dalej. Czekam na jego ruch. Wysłałem mu jedynie wiadomość, że musi podjąć decyzję. – powiedział Taylor.

Niektóre źródła podają, że powrót Garnetta do Minnesotty wiąże się również z ewentualnym wykupieniem części udziałów Taylora.

[ot-video][/ot-video]

Mimo wcześniejszych spekulacji na temat emerytury Mo Williamsa, sam zawodnik stwierdził, że zostaje w Cavs na kolejny rok. Koszykarz w trakcie najbliższego sezonu wzbogaci się o ponad dwa miliony dolarów.

Jest to dobra informacja dla Cleveland Cavaliers, ponieważ aktualnie w składzie Mistrzów NBA dostrzec można jedynie dwóch rozgrywających, którymi są  Kyrie Irving oraz Klay Felder.

Na parkietach NBA w najbliższym sezonie ponownie zobaczymy w barwach Los Angeles Lakers – Metta World Peace. Zawodnik zgodził się na jednoroczny, niegwarantowany kontrakt z Jeziorowcami.

Jestem podekscytowany. Jestem gotów pomóc tym młodym chłopakom. – powiedział MWP.

Harden: Nigdy nie byliśmy kolektywem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o