Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.


środa, 12 lutego
14:30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Anwil Włocławek
16:25 nSport+: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers
23:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers

czwartek, 13 lutego
6:00 SportKlub: ALBA Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim
8:20 SportKlub: Coosur Real Betis – Unicaja 
10:35 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Anadolu Efes
18:00 Polsat Sport: Legia Warszawa – HydroTruck Radom (na żywo)
20:00 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski (na żywo)
20:30 Polsat Sport: Start Lublin – Anwil Włocławek (na żywo)

piątek, 14 lutego
6:00 Polsat Sport: FC Bayern Monachium – s. Oliver Würzburg 
8:20 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia
10:35 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Fenerbahçe Beko 
12:45 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
14:50 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
18:00 Polsat Sport Extra: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Trefl Sopot (na żywo)
19:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – Morabanc Andorra (na żywo)
20:30 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Asseco Arka Gdynia (na żywo)
21:30 SportKlub: Unicaja – Casademont Zaragoza (na żywo)

sobota, 15 lutego
3:00 CANAL+Sport: NBA All-Star Weekend:Mecz Wschodzących Gwiazd (na żywo)
6:00 SportKlub: Hamburg Towers – MHP RIESEN Ludwigsburg
8:20 SportKlub: Club Joventout Badalona – Casademont Zaragoza 
9:00 CANAL+Sport: NBA All-Star Weekend:Mecz Wschodzących Gwiazd
10:35 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Afyon Belediyespor
12:45 SportKlub: Real Madryt – Club Joventout Badalona
14:45 Polsat Sport Extra: Puchar Polski:mecz półfinałowy (na żywo)
17:10 Polsat Sport Extra: Puchar Polski:konkurs wsadów (na żywo)
17:40 Polsat Sport Extra: Puchar Polski:konkurs rzutów za trzy (na żywo)
18:30 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy (na żywo)
19:00 Polsat Sport Extra: Puchar Polski:mecz półfinałowy (na żywo)

20:30 CANAL+Sport 2: NBA All-Star Weekend:Mecz Wschodzących Gwiazd
21:00 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy (na żywo)

niedziela, 16 lutego
1:00 CANAL+ Sport: NBA All-Star Weekennd:Konkursy (na żywo)
3:55 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
8:00 CANAL+ Sport: NBA All-Star Weekennd:Konkursy
10:35 SportKlub: Iberostar Tenerife – Barca
12:45 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Afyon Belediyespor
14:00 CANAL+ Sport 2: NBA All-Star Weekennd:Konkursy
15:15 SportKlub: Puchar Niemiec:mecz finałowy (na żywo)
17:45 Polsat Sport Extra: Puchar Polski:mecz finałowy (na żywo)
18:30 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy (na żywo)
19:00 nSport+: NBA All-Star Weekend:konkursy

poniedziałek, 17 lutego
1:00 CANAL+ Sport: NBA All-Star Weekend:Mecz Gwiazd (na żywo)

6:00 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin 
9:00 CANAL+ Sport: NBA All-Star Weekend:Mecz Gwiazd
10:00 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy
12:20 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy
14:45 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – FC Bayern Monachium
16:15 CANAL+ Sport 2: NBA All-Star Weekend:Mecz Gwiazd
23:00 Polsat Sport Extra: Puchar Polski:mecz finałowy

wtorek, 18 lutego
0:20 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy
6:00 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – FC Bayern Monachium
10:00 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy
12:20 SportKlub: Türk Telekom – Tofas 
14:45 SportKlub: Alba Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim
21:00 Polsat Sport Extra:mecz finałowy
21:30 nSport+: NBA All-Star Weekend:mecz gwiazd
22:00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski

Najnowszą rozpiskę meczów możecie zawsze sprawdzić w naszej specjalnej zakładce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o