Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.

Wiemy, które mecze NBA pokaże Canal+ Sport w sezonie 2018/19!

wtorek, 11 grudnia

19:30 Eurosport 1: KK Cedevita – Arka Gdynia
20:00 nSport+: Detroit Pistons – New Orleans Pelicans
20:30 Eurosport 1: Arka Gdynia – ALBA Berlin (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

środa, 12 grudnia

1:30 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Anadolu Efes
3:45 SportKlub: Valencia BC – Morabanc Andorra
14:30 SportKlub: Istanbul BBSK – Fenerbahce
18:25 Eleven Sports 1: Anwil Włocławek – BK Ventspils (na żywo)
19:00 Eurosport 1: Unics Kazań – Unicaja Malaga (na żywo)

czwartek, 13 grudnia

7:15 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Anadolu Efes
20:45 Polsat Sport Extra: Real Madryt – Barca Lassa (na żywo)

piątek, 14 grudnia

1:30 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Anadolu Efes
22:00 SportKlub: CCC Polkowice – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

sobota, 15 grudnia

1:30 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Indiana Pacers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Indiana Pacers
11:00 SportKlub: Fenerbahce – Afyon Belediyespor (na żywo)
12:30 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek (na żywo)
15:00 SportKlub: CCC Polkowice – Wisła Can-Pack Kraków (na żywo)
17:30 nSport+: Philadelphia 76ers – Indiana Pacers
18:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – Kirolbet Baskonia (na żywo)
21:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Tofas
23:00 CANAL+ Sport 2: Orlando Magic – Utah Jazz (na żywo)

niedziela, 16 grudnia

1:30 SportKlub: Fenerbahce – Afyon Belediyespor
3:45 SportKlub: CCC Polkowice – Wisła Can-Pack Kraków
7:15 SportKlub: Iberostar Tenerife – Kirolbet Baskonia
9:00 CANAL+ Sport 2: Orlando Magic – Utah Jazz
11:00 SportKlub: Buyuksehir Belediye Basketbol – Galatasaray (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Arka Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
19:15 nSport+: Orlando Magic – Utah Jazz
19:30 SportKlub: Unicaja – Barca Lassa (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers (na żywo)

poniedziałek, 17 grudnia

1:30 SportKlub:Buyuksehir Belediye Basketbol – Galatasaray
7:00 SportKlub: Fenerbahce – Afyon Belediyespor
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers
10:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – Kirolbet Baskonia
10:20 Polsat Sport Extra: Arka Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
13:00 nSport+: Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers
14:15 SportKlub: CCC Polkowice – Wisła Can-Pack Kraków
20:15 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers
21:00 SportKlub: Bayern Monachium – Alba Berlin