back to homepage

Kosz w TV

Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.

wtorek, 23 maja

17:30 Polsat Sport Extra: Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń (na żywo)
17:45 nSport+: San Antonio Spurs – Golden State Warriors
19:30 Sportklub: Anadolu Efes – Galatasaray Odeabank (na żywo)
22:15 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors

środa, 24 maja

2:30 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics
17:30 Polsat Sport Extra: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
17:45 nSport+: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics
22:15 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics
22:30 Sportklub: Fenerbahce Stambuł – Tofas Bursa

czwartek, 25 maja

17:30 Polsat Sport Extra: ewentualny 4. mecz półfinałowy Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń (na żywo)
19:30 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
20:00 Sportklub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket (na żywo)

piątek, 26 maja

2:30 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (na żywo)
8:10 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Cleveland Cavaliers
15:00 Sportklub: FC Barcelona Lassa – Valencia
17:30 Polsat Sport: ewentualny 4. mecz półfinałowy BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
17:45 nSport+: Boston Celtics – Cleveland Cavaliers
20:00 Sportklub: MoraBanc Andorra – Real Madryt (na żywo)
22:15 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Cleveland Cavaliers

sobota, 27 maja

15:00 Sportklub: Besiktas Sompo Japan – Gaziantep Basketbol (na żywo)
21:00 Sportklub: Anadolu Efes – Galatasaray Odeabank (na żywo)

niedziela, 28 maja

2:30 CANAL+ Sport: ewentualny 6. mecz półfinałowy Cleveland Cavaliers – Boston Celtics (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics
11:15 nSport+: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics
12:30 Sportklub: Liga ACB, mecz ćwierćfinałowy fazy play-off (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: ewentualny 5. mecz półfinałowy Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń (na żywo)

poniedziałek, 29 maja

17:30 Polsat Sport: ewentualny 5. mecz półfinałowy Stelmet BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)