Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.

Wiemy, które mecze NBA pokaże Canal+ Sport w sezonie 2018/19!

środa, 10 kwietnia

13:45 Sportklub: Afyon Belediyespor – Pinar Karsiyaka
17:00 Sportklub: Türk Telekom – Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Anwil Włocławek (na żywo)
19:15 Sportklub: Galatasaray Doga Sigorta – Tofas (na żywo)

czwartek, 11 kwietnia

2:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks (na żywo)
4:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Utah Jazz
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks
9:10 Polsat Sport Extra: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Anwil Włocławek
9:15 Sportklub: Fenerbahce Beko – Gaziantep Basketbol
11:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Utah Jazz
11:30 Sportklub: Adatip Sakarya Büyüksehir Belediye Basketbol – Anadolu Efes
13:45 Sportklub: Galatasaray Doga Sigorta – Tofas
15:30 nSport+: San Antonio Spurs – Dallas Mavericks
18:00 Sportklub: Istanbul BBSK – Besiktas Sompo Japan (na żywo)
23:15 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Miami Heat

piątek, 12 kwietnia

9:10 Polsat Sport Extra: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Anwil Włocławek
9:15 Sportklub: Galatasaray Doga Sigorta – Tofas
9:30 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Miami Heat
15:00 nSport+: Brooklyn Nets – Miami Heat
18:00 Sportklub: Afyon Belediyespor – Fenerbahce Beko

sobota, 13 kwietnia

12:00 Sportklub: Galatasaray Doga Sigorta – Adatip Sakarya Büyüksehir (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Trefl Sopot – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
14:15 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol (na żywo)
18:00 Sportklub: Tecnyconta Zaragoza – Barca Lassa (na żywo)

niedziela,14 kwietnia

12:00 Sportklub: Besiktas Sompo Japan – Bahcesehir Koleji (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Arka Gdynia – King Szczecin (na żywo)
14:15 Sportklub: Darüssafaka Tekfen – Banvit (na żywo)
19:00 Sportklub: CCC Polkowice – Arka Gdynia (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport 2: NBA, mecz fazy play-off (na żywo)

poniedziałek, 15 kwietnia

9:00 CANAL+ Sport: NBA, mecz fazy play-off
9:15 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol
13:45 Sportklub: Tofas – Gaziantep Basketbol
18:15 Sportklub: Darüssafaka Tekfen – Banvit