Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.

sobota, 28 marca
6:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Bahcesehir Koleji
8:20 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
9:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Dallas Mavericks
11:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Ogm Ormanspor
13:15 SportKlub: Real Madryt – San Pablo Burgos
16:25 SportKlub: Real Madryt – San Pablo Burgos
23:10 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Boston Celtics

niedziela, 29 marca
6:00 SportKlub: Beşikitaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Boston Celtics
11:00 SportKlub: Türk Telekom – Anadolu Efes
12:00 TVP Sport: Polska – Rosja
12:50 SportKlub: DKV Joventut Badalona – BAXI Manresa
15:15 SportKlub: DKV Joventut Badalona – BAXI Manresa
18:50 nSport+: Los Angeles Clippers – Boston Celtics
20:35 SportKlub: FC Barcelona – Pamesa Walencja
21:45 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Utah Jazz

poniedziałek, 30 marca
6:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Ogm Ormanspor
9:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – Hamburg TOWERS
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Utah Jazz
13:45 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Darüşşafaka Tekfen

wtorek, 31 marca
2:00 SportKlub: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice
4:15 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Bahcesehir Koleji
6:00 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Darüşşafaka Tekfen
9:00 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
11:45 SportKlub: Real Mardryt – Montakit Fuenlabrada
13:45 SportKlub: Türk Telekom – Galatasaray Doga Sigorta
18:15 SportKlub: Monbus Obradoiro – RETAbet Bilbao Basket
23:40 SportKlub: FC Bayern Monachium – s. Oliver Würzburg

środa, 1 kwietnia
1:35 SportKlub: Arka Gdynia – CCC Polkowice
4:15 SportKlub: Beşikitaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Galatasaray Doga Sigorta
9:00 SportKlub: ALBA Berlin – Fraport Skyliners
11:45 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy
13:45 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Bahcesehir Koleji
18:15 SportKlub: FC Barcelona – Real Madryt
23:40 SportKlub: Monbus Obradoiro – RETAbet Bilbao Basket

czwartek, 2 kwietnia
2:00 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
4:05 SportKlub: ALBA Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim
6:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Bahcesehir Koleji
9:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – FC Bayern Monachium
13:45 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes
23:40 SportKlub: FC Barcelona – Real Madryt

piątek, 3 kwietnia
2:00 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław
4:05 SportKlub: FC Bayern Monachium – s. Oliver Würzburg
6:00 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes
9:00 SportKlub: s. Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium
11:45 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Real Madryt
13:45 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Afyon Belediyespor
23:40 SportKlub: ALBA Berlin – EWE Baskets Oldenburg

sobota, 4 kwietnia
2:00 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
6:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Afyon Belediyespor
9:00 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
9:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors
13:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Tofaş
17:15 SportKlub: Monbus Obradoiro – RETAbet Bilbao Basket
19:30 SportKlub: DKV Joventut Badalona – BAXI Manresa
23:10 CANAL+ Sport: NBA