Rzadko się zdarza, aby ubrania, buty i akcesoria sportowe były w tak niskiej cenie i nie zostały wyprzedane w kilka minut! Stało się tak dlatego, że w sklepie Zalando Lounge utworzono kategorię „sporty piłkowe” – w jedno miejsce wstawiono różne rzeczy związane z NBA i NFL, ale także innymi sportami. Jeśli się pospieszycie, to znajdziecie jeszcze coś dla siebie!


Kategoria „sporty piłkowe”!? Tak, nas też to zaskoczyło. Pewnie dlatego produkty, które się tam znalazły nie zostały sprzedane w kilka minut. Wciąż można tam znaleźć różne ciekawy produkty znanych marek.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja różnych marek sportowych w sklepie Zalando Lounge – są produkty NBA, NFL, ale też piłkarskie czy tenisowe.
 • Zniżka do 70% jak nic!
 • Produktów jest 315 – widać, że to ostatnie sztuki z różnych promocji.
 • W promocji znajdują się produkty takich firm jak: Mitchell & Ness, Jordan, New Era, Puma, adidas Performance, Champion, Sergio Tacchini i innych.
 • Skrócony czas dostawy: od 3 do 13 dni (od 4 do 14 września – zależy od produktu).
 • Oferta ważna do czwartku 3 września do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • Link do specjalnej kategorii „sporty piłkowe” tutaj: https://tidd.ly/3bf6uoO

Przykład:

To tylko przykład – w ofercie jest 315 różnych produktów.

Jak działa sklep Zalando Lounge? Wyjaśniamy!

Zalando znają wszyscy, ale czym jest Zalando Lounge? To sklep internetowy ze specjalnymi promocjami na produkty marek premium. Codziennie są nowe oferty, rabat wynosi od 40 do 70%, ale jest jeden MYK! Promocje aktywne są przez dwa lub trzy dni, a później, nawet, jeśli nie wszystkie produkty zostaną sprzedane, to promocje są wyłączane.

Zalando Lounge to miejsce dla łowców okazji. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty najpopularniejszych marek. Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Trzy ważne kwestie!

 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to czas dostawy. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.

Link do kategorii „sporty piłkowe” – https://tidd.ly/3bf6uoO

Inne przykłady:

Link do specjalnej kategorii w sklepie Zalando Loungehttps://tidd.ly/3bf6uoO


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments