W piątek rano ruszyła kolejna wielka wyprzedaż Under Armour w Zalando Lounge. Produktów jest ponad 1800! Są to ubrania i buty często w bardzo okazyjnych cenach. Na niektóre z nich zniżka wynosi ponad 60%! Koniec promocji w niedzielę 5 kwietnia o godz. 23:59!

Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach! To jest właśnie taka oferta! Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni! Tym razem oferta Under Armour, czyli marki, której twarzą jest Stephen Curry!

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja Under Armour w Zalando Lounge.
 • Po wejściu na stronę główną są aż cztery kategorie:
  1. Under Armour – mężczyźni (ubrania).
  2. Under Armour – kobiety (ubrania).
  3. Under Armour – buty i akcesoria dla kobiet i mężczyzn.
  4. Under Armour – ubrania i buty dla dzieci i młodzieży.
 • Produktów w sumie jest ponad 1800!
 • Zniżka na wiele z nich wynosi nawet 60%!
 • Czas dostawy od 3 do 12 dni.
 • Oferta ważna do niedzieli wieczór tzn. do godz. 23:59!
 • Ważne! Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • LINK DO SKLEPU: http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

O sklepie Zalando na pewno słyszeliście, ale czym jest Zalando Lounge?

Zalando Lounge to specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektóre z nich mają tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz z wybranego rozmiaru.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla “łowców okazji” i jeśli lubicie najpopularniejsze w Polsce marki jak Tommy Hilfiger czy Ralph Lauren, to możecie być pewni, że największe okazje zostaną przechwycone tuż po uruchomieniu oferty. Inaczej jest jednak z markami powszechnie dostępnymi jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, adidas, czy New Era.

Korzystaliśmy już wcześniej z Zalando Lounge, dlatego napiszemy Wam o dwóch kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

WAŻNE! Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się tylko z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge bardzo pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.

Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 2-3 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada, bo czasem jak coś jest tańsze o ponad 50% niż w innych sklepach i od dawna chcieliśmy to kupić, to może jednak warto poczekać ?

W tym przypadku czas dostawy to 6-15 kwietnia, czyli można powiedzieć, że 3-12 dni.

Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.

Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje sobie produkty, a potem wybiera jeden czy dwa z nich.

Koniec tej promocji w niedzielę 5 kwietnia o godz. 23:59

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://bit.ly/ZalandoLoungePRO

PRZYKŁADY:

To tylko kilka przykładów! 

W ofercie Zalando Lounge na początku było ponad 1800 produktów!

Link do sklepu: http://bit.ly/ZalandoLoungePRO
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj