W jedynym piątkowym spotkaniu Tauron Basket Ligi Polski Cukier Toruń podejmował w Gdyni miejscowe Asseco, podopieczni Jacka Winnickiego dzięki dobrej trzeciej kwarcie zdołali odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu.


Asseco Gdynia – Polski Cukier Toruń Góra 67:73
Statystyki spotkania

Gdynianie potrzebowali dobrego meczu by zmazać plamę z meczu, który wysoko przegrali w ostatniej kolejce, wtedy rywalem Asseco był Poflarmex Kutno. W piątkowym spotkaniu koszykarze z Gdyni radzili sobie znacznie lepiej, do przerwy toczyli wyrównany bój z przeciwnikami. Po zmianie stron lepiej funkcjonował zespół Jacka Winnickiego, wykorzystywali oni błędy Asseco i zbudowali sobie przewagę w postaci kilku punktów. W ostatniej kwarcie oba zespoły toczyły bój punkt za punkt, ale przewaga Polskiego Cukru Toruń była już nie do odrobienia. Mimo wszystko pod koniec meczu doszło do dużych emocji, serial punktowy Asseco Gdyni nie wystarczył jednak do wygrania tego spotkania.
1 KOMENTARZ

  1. autorze, masz najwyraźniej kłopot ze zrozumieniem znaczenia zwrotu „podejmować”. Oznacza „gościć”, więc trudno jest podejmować gospodarzy na ich parkiecie. Poza tym „zespół (…) wykorzystywali” i Michałowiczowy bełkot w postaci „serialu punktowego”. Serio, zadbajcie o językową jakość tekstów, zwłaszcza gdy składają się z raptem kilku zdań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here