Rosa Radom wygra艂a we w艂asnej hali z Anwilem W艂oc艂awek 74:61. Do zwyci臋stwa radomian poprowadzi艂 Gary Bell, kt贸ry zdoby艂 w tym meczu 20 punkt贸w.

Rosa Radom – Anwil W艂oc艂awek 74:61

Spotkanie lepiej rozpocz臋li w艂oc艂awianie. Podopieczni trenera Igora Milicicia wyszli na prowadzenie. Dobrze spisywali si臋 Kacper M艂ynarski i Nemanja Jaramaz, kt贸rzy trafiali za trzy punkty. Po pierwszej kwarcie Anwil mia艂 trzy punkty przewagi. W drugiej ods艂onie meczu do g艂osu doszli gospodarze. Punktowa艂 Gary Bell, a radomianie odrobili straty. Chwil臋 p贸藕niej dwie tr贸jki dorzuci艂 Daniel Szymkiewicz, a Rosa po dwudziestu minutach gry prowadzi艂a ostatecznie 42:37.

Pocz膮tek trzeciej kwarty nale偶a艂 do podopiecznych trenera Kami艅skiego. Ponownie skuteczny by艂 Bell, a dwie tr贸jki dorzuci艂 Damian Jeszke i przewaga radomian zwi臋kszy艂a si臋 do 14 punkt贸w. Anwil nie by艂 w 偶aden spos贸b odpowiedzie膰 na dobr膮 gr臋 gospodarzy, co skutkowa艂o tym, 偶e Rosa po trzech ods艂onach spotkania prowadzi艂a 62:48. Na pocz膮tku ostatniej kwarty dwie tr贸jki trafi艂 Tyler Haws, punkty spod kosza do艂o偶y艂 Josip Sobin i przewaga stopnia艂a do 9 punkt贸w. W艂oc艂awianie mieli sporo szans na zniwelowanie strat, ale byli bardzo nieskuteczni i nie wykorzystali okazji. Rosa wygra艂a ostatecznie 74:61.

Najlepszym zawodnikiem tego meczu okaza艂 si臋 Gary Bell, kt贸ry zdoby艂 20 punkt贸w. W艣r贸d przyjezdnych najlepiej spisa艂 si臋 Josip Sobin, zdobywca 14 punkt贸w i 9 zbi贸rek.