Rosa Radom wygrała we własnej hali z Anwilem Włocławek 74:61. Do zwycięstwa radomian poprowadził Gary Bell, który zdobył w tym meczu 20 punktów.

Rosa Radom – Anwil Włocławek 74:61

Spotkanie lepiej rozpoczęli włocławianie. Podopieczni trenera Igora Milicicia wyszli na prowadzenie. Dobrze spisywali się Kacper Młynarski i Nemanja Jaramaz, którzy trafiali za trzy punkty. Po pierwszej kwarcie Anwil miał trzy punkty przewagi. W drugiej odsłonie meczu do głosu doszli gospodarze. Punktował Gary Bell, a radomianie odrobili straty. Chwilę później dwie trójki dorzucił Daniel Szymkiewicz, a Rosa po dwudziestu minutach gry prowadziła ostatecznie 42:37.

Początek trzeciej kwarty należał do podopiecznych trenera Kamińskiego. Ponownie skuteczny był Bell, a dwie trójki dorzucił Damian Jeszke i przewaga radomian zwiększyła się do 14 punktów. Anwil nie był w żaden sposób odpowiedzieć na dobrą grę gospodarzy, co skutkowało tym, że Rosa po trzech odsłonach spotkania prowadziła 62:48. Na początku ostatniej kwarty dwie trójki trafił Tyler Haws, punkty spod kosza dołożył Josip Sobin i przewaga stopniała do 9 punktów. Włocławianie mieli sporo szans na zniwelowanie strat, ale byli bardzo nieskuteczni i nie wykorzystali okazji. Rosa wygrała ostatecznie 74:61.

Najlepszym zawodnikiem tego meczu okazał się Gary Bell, który zdobył 20 punktów. Wśród przyjezdnych najlepiej spisał się Josip Sobin, zdobywca 14 punktów i 9 zbiórek.