Z uwagi na duże zainteresowanie kibiców organizatorzy piątkowego wydarzenia zdecydowali się je przenieść na warszawski Torwar, gdzie odbędzie się specjalna konferencja dla kibiców z udziałem Jeremiego Sochana. Aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo zrezygnowano z otwartej formuły spotkania, ale nowa propozycja zagwarantuje, że wciąż bardzo dużo osób otrzyma szansę zobaczenia koszykarza San Antonio Spurs na żywo.

Najważniejsze informacje:

  • Wydarzenie zostaje przeniesione do hali COS Torwar w Warszawie – ul. Łazienkowska 6a.
  • Start w piątek 1 września o godz. 17:00.
  • Formuła wydarzenia – konferencja dla kibiców Jeremiego Sochana.

Jak wziąć udział w konferencji?

Należy wysłać swoje zgłoszenie za pomocą specjalnego formularza. Poza imieniem, nazwiskiem i adresem e-mail, w formularzu trzeba też napisać pytanie, jakie chciałoby się zadać Jeremiemu Sochanowi, gdyby się miało taką możliwość.

Link do formularza: https://skstore.eu/sk-sochan-lp

Spośród nadesłanych propozycji pytań pracownicy SK STORE (organizatora wydarzenia) oraz współpracownicy Jeremiego Sochana wybiorą 1000 odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają na podane adresy e-mailowe podwójne zaproszenia umożliwiające wstęp na konferencję.

Autorzy wybranych pytań otrzymają zaproszenie dla dwóch osób.

Oprócz konferencji z kibicami odbędą się pokazy wsadów w wykonaniu najlepszych dunkerów w Polsce. Będzie też możliwość pofarbowania sobie włosów, a przed wejściem do hali czekać będą też FoodTrucki z kuchnią polską i amerykańską.

W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości uzyskania autografu od Jeremiego Sochana czy zrobienia sobie z nim indywidualnego zdjęcia. Natomiast każdy uczestnik konferencji otrzyma kartę autografową z nadrukowanym podpisem Jeremiego. Będzie też możliwość zakupienia koszulki San Antonio Spurs.

Autorzy wybranych pytań otrzymają zaproszenia (potwierdzenie przyjdzie na podany e-mail) na konferencję w czwartek (31.08.2023) w godzinach popołudniowych.

Jeśli ktoś nie otrzyma zaproszenia na adres e-mail, to niestety, ale na pewno do hali Torwar nie wejdzie.

Ważna informacja dla mediów

Piątkowa konferencja jest z kibicami i dla kibiców, ponieważ właśnie spotkanie z fanami jest dla Jeremiego bardzo ważne.

Dlatego nie będzie prowadzony proces akredytacyjny. Media miały już możliwość spotkania z Jeremim zarówno we Wrocławiu, jak i w Warszawie. Teraz jest to wydarzenie specjalnie dla kibiców.

Dziennikarze i przedstawiciele mediów (np. operatorzy czy fotografowie) nie zostaną wpuszczeni do hali po okazaniu legitymacji prasowej. Aby zasiąść na trybunach dziennikarze, tak samo jak inni chętni, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i otrzymać na adres e-mail potwierdzenie zapraszające na konferencję.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments