Blisko 1800 produktów marki Under Armour w specjalnej ofercie. Zniżka od 40% do 70%! To wyjątkowa promocja butów i ubrań marki Under Armour! Pewne źródło, sprawdzony dostawca, marka premium! Oferta w sklepie Zalando Lounge ważna jest tylko przez 3 dni!

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja marki UNDER ARMOUR w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • Jak wejdziecie na stronę główną Zalando Lounge, to znajdziecie 4 kategorie produktów UNDER ARMOUR z tej promocji:

  1. Under Armour – ubrania dla mężczyzn – 588 produktów – link: http://tidd.ly/f356ea8e

  2. Under Armour – ubrania dla kobiet – 610 produktów – link: http://tidd.ly/b0c97c40

  3. Under Armour – ubrania dla dzieci i młodzieży – 255 produktów – link: http://tidd.ly/7f59dc2a

  4. Under Armour – buty i akcesoria dla kobiet i mężczyzn – 344 produkty – link: http://tidd.ly/c47d7ab1

 • W sumie produktów jest dokładnie 1797!
 • Produkty marki UNDER ARMOUR na pewno są oryginalne, a Zalando Lounge to specjalne miejsce dla „łowców okazji”.
 • Zniżka wynosi od 40% do 70%!
 • Skrócony czas dostawy! Od 26 czerwca do 6 lipca (w zależności od produktów).
 • Oferta ważna tylko do czwartku 25 czerwca do godz. 23:59.
 • Jeśli czytacie ten tekst po 25 czerwca to ta konkretna oferta jest już nieaktualna, ale! możecie być pewni, że w Zalando Lounge, są inne, ciekawe oferty z wysokimi rabatami (poniżej wyjaśniamy fenomen sklepu Zalando Lounge).

Możecie sprawdzić naszą specjalną kategorię „Buty, testy, promocje„, gdzie dodajemy informacje tylko o najlepszych ofertach naszych Partnerów.

Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). LINK DO STRONY GŁÓWNEJ SKLEPU: http://tidd.ly/29aa16d9 

PRZYKŁAD:

Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach najpopularniejszych marek! Przeglądając naszą specjalną kategorię „Buty, testy, oferty” możecie być pewni, że znajdują się tam tylko najlepsze oferty tzn. takie, gdzie rabaty są wysokie, a produkty oryginalne. Uznaliśmy, że poza promocjami Nike czy adidas, kiedy znajdziemy atrakcyjną ofertę na popularne marki – za połowę ceny, albo taniej, to Wam o tym napiszemy, bo warto sprawdzić!

Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni!

Jak działa sklep Zalando Lounge?

Na pewno znacie sklep Zalando. Czym jest więc Zalando Lounge? To specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektórych jest tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz, jeden model czy jeden rozmiar.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla „łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, Converseadidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, TimberlandEcco, Lacoste czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst, kiedy ta promocja jest nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie teraz coś ciekawego, albo coś wyjątkowego znajdziecie za kilka dni. Tak właśnie to działa.

TRZY WAŻNE ZASADY!

 • Pierwsza ważna kwestia, to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.
  Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o kolejnej wyjątkowej promocji, to zapisz się do naszego newslettera:

Poniżej kilka przykładów. W sklepie jest dokładnie 1797 produktów!


Link do sklepu Zalando Lounge: http://tidd.ly/29aa16d9
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj