Za nami kolejna porcja meczów towarzyskich przed zbliżającymi się rozgrywkami Tauron Basket Ligi. Poniżej prezentujemy wyniki sobotnich sparingów.


BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski okazał się zwycięzcą Memoriału Zdzisława Niedzieli pokonując w finale Miasto Szkła Krosno. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się TBV Start Lublin, który pokonał Siarkę Tarnobrzeg.

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Miasto Szkła Krosno 77:68 (20:16, 16:16, 22:14, 19:22)

BM Slam Stal: Jefferson 13, Majewski 13, Troupe 12, Johnson 11, Kaczmarzyk 10, Nikołow 8, Chanas 5, Zębski 2, Koreniuk 2, Ochońko 1, Grujić 0

Miasto Szkła: Wyka 15, Woolridge 12, Pełka 10, Dłuski 9, Oczkowicz 6, Czerapowicz 6, Maddox 3, Rduch 3, Małgorzaciak 2, Bręk 2

TBV Start Lublin – Siarka Tarnobrzeg 76:59 (13:15, 16:13, 26:11, 21:20)

TBV Start: Jankowski 15, Balmazović 12, Dłoniak 12, Grzeliński 11, Wiggins 10, Peterson 7, Małecki 5, Uniłowski 2, Trojan 2, Pelczar, Matysek

Siarka: M. Brown 12, B. Brown 11, Welsh 10, Wojdyła 9, Malczyk 8, Patoka 6, Jakóbczyk 2, Nelson-Henry 1, Musijowski

W pierwszym dniu Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Słupska AZS Koszalin pokonał Polski Cukier Toruń, a MKS Dąbrowa Górnicza wygrał z Energą Czarnymi.

AZS Koszalin – Polski Cukier Toruń 67:55 (17:20, 21:7, 18:18, 11:10)

AZS: Stelmach 15, Harris 15, Wadowski 8, Nelson 8, Manigult 8, Wrona 6, Wall 5, Nowakowski 2, Zalewski 0, Pabianek 0.

Polski Cukier: Skifić 13, Diduszko 10, Wiśniewski 8, Śnieg 8, Trotter 7, Sandul 5, Sulima 2, Perka 2, Michalski 0, Gałan 0

Energa Czarni Słupsk – MKS Dąbrowa Górnicza 75:77 (16:17, 19:21, 26:19, 14:20)

Energa Czarni: Kravish 16, Seweryn 14, Surmacz 13, Blassingame 8, Burrell 8, Davis 7, Ginyard 6, Cesnauskis 3, Wąsowicz 0, Fuks 0, Dąbrowski 0, Urban 0

MKS: Johnson 15, Wołoszyn 13, Pamuła 12, Parzeński 11, Wilson 10, Piechowicz 5, Kowalenko 3, Szymański 3, Hamilton 3, Wieczorek 2

We Włocławku rozpoczął się tradycyjny Kasztelan Basketball Cup. W pierwszym dniu turnieju Polpharma Starogard Gdański poknała Trefl Sopot i jutro zmierzy się w finale z gospodarzem – Anwilem Włocławek, który rozgromił Norrköping Dolphins.

Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański 67:77

Trefl: Dylewicz 14, Ireland 11, Mielczarek 11, Karolak 9, Marković 8, Śmigielski 7, Stefański 4, Motylewski 2, Majewski 1, M. Kolenda 0, Krefft 0, Dzierżak 0

Polpharma: Miles 15, Davis 13, Flieger 11, Diduszko 9, Schenk 8, Hicks 6, Sajus 4, Mirković 4, Michałek 4, Długosz 2

Anwil Włocławek – Norrköping Dolphins 70:45 (19:6, 19:12, 19:11, 13:16)

Anwil: Sobin 12, McCray 11, Chyliński 10, Haws 8, Młynarski 8, Skibniewski 6, Dmitriew 5, Łączyński 5, Leończyk 3, Bojanovsky 2

Dolphins: Smith 10, Kjellbom 8, Lindqvist 6, Jeftić 5, Darling 4, Schuberg 4, Medjedoub 3, Stark 3, Kadrispahić 2, Lemetti 0, Planthinn 0, Terins 0

W drugim dniu Memoriału Profesora Alfonsa Wicherka w Radomiu Polfarmex Kutno okazał się lepszy od Asseco Gdynia.

Polfarmex Kutno – Asseco Gdynia 73:64 (16:14, 22:12, 20:17, 15:21)

Polfarmex: Wallace 19, Jarecki 16, Berisha 14, Gabiński 8, Fraser 6, Kobus 5, Grochowski 3, Bartosz 2, Sałasz 0, Sobczak 0.

Asseco: Matczak 17, Szubarga 13, Żołnierewicz 9, Szczotka 7, Witliński 4, Czerlonko 4, Jankowski 3, Put 3, Szymański 2, Frąckiewicz 2, Konopatzki 0, Kołodziej 0.

Źródło: plk.pl


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments