Energia Czarni Słupsk w wysoko wygranym meczu ze Startem Lublin poniosła również straty. Jarosław Mokros naciągnął ścięgno przywodziciela w związku z czym nie zagra w najbliższych meczach.


Donaldas Kairys nie ma łatwego zadania. Przed jego drużyną  bardzo ważne dla układu tabeli mecze, ale niestety szkoleniowiec będzie musiał radzić sobie bez pomocy Jarosława Mokrosa. Występ przeciwko Startowi Lublin koszykarz przypłacił urazem, który wyklucza go z gry na około trzy tygodnie. W kontekście walki Energi Czarnych Słupsk o jak najwyższą lokatę przed fazą play-off  to fatalna wieść. Najbliższe kolejki mogą być kluczowe dla słupszczan, bowiem mierzyć się będą na wyjeździe z Anwilem Włocławek oraz z Rosą Radom we własnej hali.

Jarosław Mokros w obecnym sezonie  spędzał  na parkiecie średnio niemal 28 minut w czasie których notował średnią 9,7 punktów i 5,7 zbiórki na mecz. Możliwe, że pauza zawodnika zakończy się wcześniej, jego powrót do gry w meczu z BM Slam Stalą Ostrów Wlkp. planowanym na 1 kwietnia nie jest wykluczony.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments