Jacek Jarecki w środowe przedpołudnie jako pierwszy zawodnik parafował nową umowę, która związała go z drużyną Polfarmex’u Kutno na kolejny sezon. 28-mio letni zawodnik w minionym sezonie notował średnio 4,9 punktu w niespełna 16 minut gry.


„Jacek to zawodnik, którego nie można oceniać tylko na podstawie jego statystyk. Jest przede wszystkim świetnym obrońcą, a jego wkład w funkcjonowanie drużyny zwiększał się z każdym meczem we wszystkich elementach gry” – podkreśla Krzysztof Szablowski, dyrektor generalny kutnowskiego klubu.

Zatrzymanie Jareckiego w zespole było jednym z priorytetów transferowych kutnowskiej drużyny. Skład nadal ma być opierany w jak największym, możliwym stopniu o zawodników związanych już z klubem, którzy stanowią o sile zespołu lub umiejętnie wkomponowują się w elementy układania drużyny. Jarecki będzie reprezentował kutnowskie barwy już trzeci sezon i jest drugim (po Michale Gabińskim, który ma ważny kontrakt z klubem) zawodnikiem w składzie zespołu na nadchodzący sezon.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że Jacek zostaje w Kutnie. Znamy jego mocne i słabe strony, wiemy jak je wykorzystać i liczymy, że da nam jeszcze więcej w nadchodzącym sezonie” – dodaje dyrektor klubu.

Informacja prasowa klubu


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here