Silny skrzydłowy opuści AZS Koszalin i najprawdopodobniej w przyszłym sezonie będzie już grał w barwach Energi Czarnych Słupsk.

30 – letni zawodnik przez ostatnie trzy sezony występował w AZS  Koszalin. Minione rozgrywki w wykonaniu koszykarza to 32 mecze w których występował na parkiecie przez średnio niemal 18 minut. Skrzydłowy zapisywał na swoim koncie zazwyczaj 3 punkty i 3.5 zbiórki. Najlepsze statystyki w Tauron Basket Lidze zawodnik zaliczył w sezonie 2011/12, kiedy wzmocnił szeregi Polpharmy Starogard Gd. Wtedy Piotr Dąbrowski cieszył się średnią 5.5 punktów i 3.9 zbiórek. Doświadczony zawodnik grywał jeszcze w ekstraklasie w barwach Trefla Sopot, PBG Basketu Poznań i Basketu Kwidzyn.

Zbliżające się rozgrywki Dąbrowski najpewniej spędzi w szeregach Energi Czarnych Słupsk. Obie strony są bardzo blisko porozumienia w sprawie umowy na kolejny sezon. Silny skrzydłowy nie będzie ostatnim nowym, polskim nazwiskiem w słupskiej drużynie. Władze klubu zabiegają o pozyskanie Mikołaja Witlińskiego, który również ostatnio występował w AZS Koszalin.