King Wilki Morskie Szczecin zdołały pozyskać wyróżniającego się w minionym sezonie na parkietach Tauron Basket Ligi Amerykanina.


Nowym nabytkiem szczecinian jest Zach Robbins, który w minionych rozgrywkach reprezentował barwy Siarki Tarnobrzeg. Amerykanin ma 24 lata i nie stanowi dla niego problemu również gra jako silny skrzydłowy. Robbins jest absolwentem uczelni Dixie State, której zespół występuje w rozgrywkach NCAA2. W sezonie 2014/15 zdobywał średnio 16,2 punktu, 7,9 zbiórki i 1,8 bloku na mecz. Zespół z Tarnobrzega był jego pierwszym profesjonalnym klubem w karierze. Pod wodzą trenera Zbigniewa Pyszniaka zawodnik rozegrał 32 mecze w których zazwyczaj spędzał na boisku 29 minut. W tym czasie koszykarz zapisywał na swoim koncie średnio 13.2 punktów, 9 zbiórek i 3.1 bloków.

[ot-video][/ot-video]

Zach Robbins jest kolejnym zawodnikiem w kadrze King Wilków Morskich Szczecin na kolejny sezon. Wcześniej klub zakontraktował Russella Robinsona, Norberta Kulona, Craig’a Sworda, Jakuba Garbacza, Macieja Majcherka, Marcina Dutkiewicza, Szymona Łukasiaka i Michała Nowakowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here