Na konferencji zorganizowanej przez BM Slam Stal Ostrów Wlkp. poinformowano o nowej postaci w zespole trenera Zorana Sretenovicia. W ostrowskiej ekipie pojawi się doświadczony rzucający obrońca.

Na przeprowadzkę do Ostrowa Wlkp. zdecydował się Kamil Chanas, który ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Minione rozgrywki to dla zawodnika zmaganie się z urazami, które są już na szczęście za nim. Koszykarz wystąpił w 28 meczach spędzając w nich zazwyczaj 25 minut na parkiecie. W tym czasie zapisywał na swoim koncie średnio 6.9 punktów, 2.1 zbiórek i 1.1 asyst. Po zakończeniu sezonu 2015/16 propozycji dalszej współpracy ze strony Ślaska Wrocław nie było. Mając na uwadze ostatnie wydarzenia wokół wrocławskiego klubu, można domyślać się, że władze klubu nie mogły być pewne startu w lidze, dlatego nie złożyły zawodnikowi żadnej oferty. Kamil Chanas był łączony z zespołem Polfarmexu Kutno, ale jego przyszłość potoczy się inaczej. Zbliżający się sezon rzucający obrońca spędzi w BM Slam Stali Ostrów Wlkp.

Kamil Chanas to siódmy zawodnik, który będzie reprezentował barwy klubu. Wcześniej informowano o zawarciu umów z Aaronem Johnsonem, Tomaszem Ochońko, Adamem Kaczmarzykiem, Mateuszem Zębskim, Łukaszem Majewskim i Christo Nikołowem.


4 KOMENTARZE

  1. Drogi Autorze, proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. To nie Śląsk nie był zainteresowany kontynuacją współpracy. To Kamil Chanas nie chciał zostać w Śląsku Wrocław. Pozdrawiam.

    • Zawodnik pytany o swoja przyszłość, po zakończeniu sezonu 15/16, mówił, że ze strony Śląska nie ma żadnego odzewu w jego sprawie więc tam nie zagra. Stąd wniosek, że klub nie był zainteresowany dalszą współpracą z wrocławskim klubem.

    • JASNE! klub nie był zainteresowany współpracą z klubem. Bełkot! Jacek ma rację. Chanas uznał juz dawno że ukochany Śląsk to była pomyłka. Szukał i znalazł cos niedaleko Wrocka. Fartownie Śląsk upadł i sprawa się uprościła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj