O tym transferze mówiło się już od kilku dni, w zespole AZS-u Koszalin dochodzi do kolejnych zmian, w środę kontrakt za porozumieniem stron rozwiązany został z Marcinem Dymałą, 25-letni zawodnik będzie występował w Ostrowie Wielkopolskim. 

Marcin Dymała w barwach koszalińskiej drużyny wystąpił 11 razy. Na parkiecie spędzał średnio 9 minut w tym czasie notując 1,5 pkt, teraz będzie miał szansę na ponowną grę przed kibicami z Ostrowa Wielkopolskiego: –  Tak naprawdę nie było mnie tutaj tylko w tamtym sezonie i połowie tego, a więc nie minęło dużo czasu. Mimo wszystko, jak podkreślałem wiele razy, najlepsi kibice są w Ostrowie i będzie mi bardzo miło móc znów zagrać przed naszymi fanami  – powiedział nowy zawodnik BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski.

Jestem bardzo dobrze przygotowany pod kątem fizycznym. W Koszalinie nie dostawałem zbyt wielu szans, ale liczę, iż znajdę uznanie w oczach Zorana Sretenovica – mówi rzucający obrońca, mogący występować także w roli rozgrywającego. Ten to obok Mateusza Zębskiego i Adama Kaczmarzyka trzeci rodowity ostrowianin w BM Slam Stal.

W Koszalinie wciąż niepewna jest przyszłość Mikołaja Witlińskiego i A.J Waltona, na ten moment wiadomo, że obaj zawodnicy nie będą już reprezentować zespołu Akademików. Obaj zawodnicy nie wzięli udziału w środowym spotkaniu z King Wilkami Morskimi Szczecin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments