Firma TBV została sponsorem tytularnym Startu Lublin. Lubelska firma była już związana z klubem, ale teraz współpraca została zacieśniona.

TBV to firma deweloperska, która wspierała Start Lublin już od roku. Był to okres, który miał dać odpowiedź władzom firmy, czy warto zaangażować się bardziej w lokalną koszykówkę. Na szczęście odpowiedź była twierdząca i TBV od dziś widnieje w nazwie klubu z Lublina. Z takiego obrotu spraw cieszy się nie tylko prezes klubu, Arkadiusz Pelczar, ale także prezydent Lublina, Krzysztof Żuk. Miasto bowiem również wspiera lubelskiego przedstawiciela w Tauron Basket Lidze i liczy na poprawienie wyniku zespołu z minionego sezonu.

Pierwsza konferencja lublinian przed sezonem 2016/17:

[ot-video][/ot-video]

Władze klubu muszą zbudować silną kadrę, by z powodzeniem utrzymać ekstraklasę dla Lublina. Kolejne rozgrywki mają przynieść spadek trzech ostatnich zespołów w ligowej tabeli, walki w jej dolnych rejonach na pewno nie zabraknie. Wkrótce TBV Start Lublin ma ogłosić nazwisko nowego szkoleniowca drużyny, którym najprawdopodobniej zostanie David Dedek.


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments