Energa Czarni Słupsk powoli kompletują polską część kadry, która powalczy w zbliżającym się sezonie Tauron Basket Ligi. Zgodnie z przewidywaniami w zespole pozostaje Grzegorz Surmacz.


Grzegorz Surmacz dołączył do słupskiego zespołu w trakcie trwania sezonu, rozgrywki rozpoczynał w barwach Trefla Sopot. Tam rozegrał jednak tylko osiem spotkań i skierował swoje kroki w kierunku Słupska. Pod wodzą trenera Donaldasa Kairysa koszykarz grywał średnio 22 minuty podczas których zapisywał na swoim koncie 6.6 punktów oraz 4.4 zbiórki. Silny skrzydłowy, który walnie przyczynił się do zdobycia kolejnego brązowego medalu dla zespołu, zdecydował się pozostać w Słupsku. Grzegorz Surmacz związał się z klubem nową umową w wariancie 1+1.

Wcześniej w zespole Energi Czarnych wyjaśniła się przyszłość Jarosława Mokrosa i Jerela Blassingame’a. Obaj zawodnicy pozostaną w zespole, ponadto najprawdopodobniej identycznie sytuacja będzie się mieć z Łukaszem Sewerynem i Mantasem Cesnauskisem. Ważną umowę z klubem ma Marek Zywert, a Kacper Borowski opuści Słupsk i prawdopodobnie zasili szeregi PGE Turowa Zgorzelec.Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments