BM Slam Stal Ostrów Wlkp. ogłosiła plan przygotowań zespołu do kolejnego sezonu Tauron Basket Ligi. Podopieczni trenera Zorana Sretenovicia udadzą się m.in. do Rumunii.

Tam zmierzą się m.in z etatowym uczestnikiem europejskich pucharów, jakim jest Partizan Belgrad. Właśnie od turnieju w Oradei „Stalówka” rozpocznie przygotowania do sezonu 2016/2017. Ostrowianie wybiorą się tam na zaproszenie gospodarzy, mistrzów kraju, drużyny CSM Oradea. Impreza odbędzie się w dniach 8-12 września.

Kolejne turnieje w których weźmie udział BM Slam Stal to turnieje w Radomiu (16-18 września) oraz w Lublinie (23-25 września). Wcześniej, bo na początku tego miesiąca klub BM Slam Stal będzie organizatorem memoriału poświęconego pamięci Izabeli Kaczmarek, który naturalnie odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Podopieczni Zorana Sretenovica wezmą także udział w kolejnych grach sparingowych, ale szczegóły nie zostały jeszcze ustalone.

W drużynie pod dowództwem Serba są na razie: Christo Nikołow, Tomasz Ochońko, Łukasz Majewski, Adam Kaczmarzyk oraz Mateusz Zębski.

źródło:bmslamstal.pl


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments