Ich celem jest stworzenie miejsca w którym zawodnicy mają możliwość rozwoju swoich umiejętności w jaki najefektywniejszy sposób. W jednym miejscu koszykarze mogą ciężko pracować na sukces w nowym sezonie. Artur Pacek i Konrad Kaźmierczyk, czyli zespół Getbetter zaprasza na kolejny pre-season workout.


„Getbetter  to coś więcej niż tylko trening. To pasja, poświęcenie, efektywność, miłość życia. To wstawanie każdego dnia by inspirować innych do działania. Tu doświadczenie i wiedza łączą się z profesjonalizmem i chęcią stawania się każdego dnia lepszym, stawania się zwycięzcą.”

Obóz będzie miał miejsce w Jezierzycach Słupskich, ruszy 27 czerwca i potrwa aż do 13 sierpnia. Obiekt, który będzie do dyspozycji trenujących to niemal 3,5 tysiąca metrów kwadratowych, gdzie płyta boiska ma blisko 1,100 metrów kwadratowych, a także około 1000 miejsc siedzących. Boisko spełnia wymogi FIBA. Obiekt posiada w pełni profesjonalne zaplecze: siłownia, sauna, sala judo i fitness, a także 6 szatni. W całym obiekcie jest dostęp do internetu, a miejsce to jest dobrze skomunikowane z miastem Słupsk.

[ot-video][/ot-video]

Co uczestnicy zyskują biorąc udział w obozie?

– Potężną dawkę wiedzy i rozwiązań, które sprawią, że będziesz wiedzieć co, jak i kiedy robić i trenować by stawać się najlepszą wersją samego siebie.
– Nauczysz się jak wykorzystywać swoje mocne strony, a słabe zamieniać w silne.
– Poznasz i zrozumiesz jak efektywniej grać na swojej pozycji.
– Dostaniesz odpowiedzi jak stać się silniejszy, szybszy i skoczniejszy.
– Dowiesz się jak dbać o swoje ciało i jak odżywiać się jako sportowiec.
– Będziesz mógł rywalizować na wysokim poziomie w czasie międzysezonowym.
– Staniesz się częścią środowiska, które nastawione i skupione jest na rozwoju swoich umiejętności przy jednoczesnych chęci dzielenia się swoimi doświadczeniami.

W przygotowaniach Getbetter brali dotąd udział m.in.: Jakub Dłoniak, Paweł Kikowski, Grzegorz Kukiełka, Michał Gabiński, Bartosz Diduszko, Łukasz Wiśniewski, Paweł Leończyk, Krzysztof Sulima, Piotr Pamuła i Filip Matczak.

O szczegółach przeczytacie na www.getbetter.plZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here