Gorący! Najnowszy Podcast PROBASKET! Tematem przewodnik jest oczywiście Kyrie Irving zapowiedź jego odejścia z Cavs! Czy transfer Irvinga dojdzie do skutku? Co na to LeBron? Czy to jego wina? A może przyczynił się do tego właściciel Cavs? Czy zatem Irving trafi do Spurs? A może do Heat? Czy Cavs w ogóle opłaca się wymieniać Irvinga? Czy wciąż będą faworytami Wschodu? A może powstanie nowe BIG3, czyli LeBron James – Carmelo Anthony – Derrick Rose? Rozmawiają Michał Pacuda, Krzysztof Sendecki i Michał Owczarek. Dyskutują też o wielkich pieniądzach w NBA i że opłaca się być właścicielem klubu, a także o sytuacji w Washington Wizards. Polecamy!


Podcastu PROBASKET możecie słuchać w trzech miejscach:

  1. SoundCloud
  2. YouTube
  3. iTunes

Michał Pacuda – https://twitter.com/Pacuda
Krzysztof Sendecki – https://twitter.com/sendecki81
Michał Owczarek – https://twitter.com/mich_owczarek/

Podcast PROBASKET 005:

0’00’46 – Kyrie Irving chce odejść z Cleveland! Dlaczego?

0’24’25 – W jakim klubie zagra Irving? Dlaczego chce grać w Spurs?

0’58’13 – Klub NBA to świetna inwestycja. Kto jest chętny na zakup Houston Rockets?

1’06’57 – Washington Wizards w komfortowej sytuacji. Przyszłość będzie ich?

1’22’24 – Koszulki meczowe NBA, czyli wielki powrót Nike oraz Lonzo Ball i jego miliard dolarów.

Dowiecie się też kto jest „szefem wszystkich szefów”, jaka jest „nowa świecka tradycja” i kto, a raczej co, jest niczym „odpicowana bryka”. Zapraszamy!

[ot-video][/ot-video]

ARCHIWUM PODCASTÓW:

Podcast PROBASKET – SoundCloud, iTunes i YouTube


Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RED
RED
24 lipca 2017 22:47

Wygląda na to, że Lebron odejdzie po najbliższym sezonie z Cavs, a Kyrie chce czmychnąć. Do Spurs byłoby idealnie, pytanie czy finansowo Ostrogi udźwignęłyby taki ciężar. Lamarcus Aldridge jest mocno nieprzewidywalny, ma świetne mecze przeplatane słabymi występami. Można by go wymienić na młodego walczaka – tylko pytanie, kogo? Kyrie do Minnesoty – to ciekawe rozwiązanie, chociaż jest to wielka niewiadoma.

G-BOY
G-BOY
25 lipca 2017 08:46

Irving do Heat za Whiteside’a. Idealny środkowy – wielki, broni, zbiera i porafi wykończyć grając tyłem i przodem do kosza. Podejście na szóstkę – rzemieślnik który pracuje nad sobą niczym Pudzian. Finansowo też się zgadza: $23,775,506 za Irvinga $18,868,625 więc Heat mogą jeszcze kogoś dorzucić Wayne Ellington / Tyler Johnson. Cavs w środku niczym Pistons z Big Ben’em. Tylko kilka zespołó w lidze mogłoby się przecistawić takiej sile w pomalowanym. Bez wątpienia nie jest to GSW z Zazą. Love na czwórce wyciągajacy obrońców na obwód. LBJ na trójce jako point forward to rozwiązanie optymalne. Rzucający obrońca Smith / Korver no… Czytaj więcej »

Bart
Bart
25 lipca 2017 11:12

Ściągnięcie Irvinga do Suns miałoby raczej średni sens dla nich, gdyż nie wymienił ich wśród drużyn, w których chce grać. Skoro dyskutanci mówią, że z niewolnika nie ma pracownika i z tego powodu Cavs będą szukali wymiany, to po co Suns mieliby ściągać gościa, który nie będzie chciał u nich grać, oddając przy tym świetnie zapowiadającego się Bookera. Brak konsekwencji w rozumowaniu. Oczywiście możliwe są jeszcze dalsze rozmowy Irvinga z innymi klubami i próba przekonania go do gry w drużynie nie wymienionej przez niego, ale taka sama sytuacja może mieć miejsce również w przypadku Cavs. Więc myślę, że ta lista… Czytaj więcej »

Bart
Bart
25 lipca 2017 11:59
Odpowiedz  Bart

Jeśli chodzi natomiast o powód, dla jakiego Irving chce odejść, to mam z tym problem. Nie wydaje mi się, żeby to była chęć zwiększenia szans na mistrzostwo, skoro wymienia Knicks, czy Heat. Nie sądzę, żeby te drużyny miały wtedy większe szanse od obecnych Cavs. Rzekoma chęć grania pierwszych skrzypiec też do mnie do końca nie przemawia. O ile jestem sobie w stanie to wyobrazić w przypadku Knicks, Heat czy Wolves, to nie sądzę żeby był w stanie zastąpić Leonarda w roli lidera Spurs. Chęć dołączenia do drużyny o wysokiej „kulturze organizacji” pasowałaby, gdyby nie wymienieni Knicks. Chyba, że ta drużyna… Czytaj więcej »

Gregor
Gregor
28 lipca 2017 19:21

Dobrze się tego słucha. Tyle w temacie.