Mistrz Polski, Stelmet Zielona Góra podpisał roczny kontrakt z Igorem Zajcewem, który w poprzednim roku reprezentował barwy Rosy Radom. Ukrainiec występuje na pozycji silnego skrzydłowego.


Nowy nabytek aktualnego Mistrza Polski , Igor Zajcew w poprzednich rozgrywkach reprezentując barwy Wicemistrza Polski, Rosy Radom notował średnio 10,8 pkt i 5,1 zbiórki w każdym meczu w Polskiej Lidze. Oprócz tego Ukrainiec występował w rodzinnym kraju, gdzie w 2015 roku sięgnął po mistrzostwo.

 

 

 

 


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
27 lipca 2016 11:37

Wirtualne pieniążki przyciągnęły Igora… Chyba pójdzie z ty sztelmetem na dno

yrt
yrt
27 lipca 2016 17:07

Panie Igorze Zajcew, Pański nowy pracodawca musi spłacić gwiazdora z zeszłego sezonu (wysoki kontrakt) i jego doświadczonego kolegę (niższy kontrakt), a potem musi coś rzucić byłym koszykarzom (po wyrokach BAT), którzy zapewniali sukcesy w poprzednich sezonach, gdyż liczy na ugody z nimi i po tym wyśle – jak twierdzi, żeby anulowali mu zakaz transferów, który nie wie co oznacza, a w ogóle to sprawa dla prawników sportowych.* Zalega również innym zawodnikom z minionego mistrzowskiego sezonu, ale z nimi podpisał ugody respektowane przez PLK. Jakim cudem wykombinował Pan, że dla Pana znajdą się pieniążki i podpisał kontrakt? Może poszedł Pan tam… Czytaj więcej »

Pawka
Pawka
27 lipca 2016 18:21
Odpowiedz  yrt

Wywód godniejszy lepszej sprawy, ale widocznie coś uwiera Pana Yrt. Może jakieś kompleksy, może zazdrość ale jest prawdopodobne że to zwyczajna zawiść. Nieuleczalne. Jeśli się nie ziści takie złożeczenie to problem się pogłębi, Jeśli się ziści to jeszcze bardziej. Tak że nie ma już nadzieji dla Pana Yrt.