Drużyny naszej ekstraklasy przygotowują się do sezonu. Niemal wszyscy biorą udział w ten weekend w różnych turniejach towarzyskich lub mają ustawione sparingi.


W pierwszym dniu turnieju towarzyskiego w Warce MKS Dąbrowa Górnicza wygrał z BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 79:60, a Rosa Radom pokonała Trefl Sopot 87:72.

MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 79:60 (19:12, 17:12, 20:18, 23:18)
MKS: Wilson 16, Johnson 14, Parzeński 12, Wołoszyn 11, Hamilton 8, Pamuła 6, Szymański 6, Kowalenko 2, Wieczorek 2, Gray 2
BM Slam Stal: Johnson 11, Troupe 10, Nikołow 8, Jefferson 6, Koreniuk 6, Kaczmarzyk 6, Zębski 5, Chanas 4, Majewski 4

Rosa Radom – Trefl Sopot 87:72 (20:24, 25:17, 19:15, 23:16)
Rosa: Bell 18, Brazelton 18, Jackson 15, Zegzuła 15, Witka 10, Bonarek 8, Jeszke 2, Sadło 1
Trefl: Ireland 17, Śmigielski 13, Kulka 12, Dylewicz 9, Mielczarek 6, Dzierżak 5, Kolenda M. 5, Stefański 4, Kolenda Ł. 2, Krefft 0, Marković 0

W pierwszym dniu Memoriału Kazimierza Wacławczyka i Witolda Kusia w Tarnobrzegu Miasto Szkła Krosno pokonało TBV Start Lublin 76:68, a Siarka wygrała z Legią Warszawa 79:73.

Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin 76:68 (20:25, 18:16, 20:21, 5:19)
Miasto Szkła: Woolridge 20, Małgorzaciak 14, Dłuski 13, Oczkowicz 11, Rduch 8, Pełka 4, Wyka 4, Maddox 2
TBV Start: Jankowski 16, Małecki 11, Balmazović 10, Dłoniak 8, Peterson 8, Wiggins 7, Trojan 6, Grzeliński 2

Siarka Tarnobrzeg – Legia Warszawa 79:73 (19:15, 20:17, 19:19, 21:22)
Siarka: B. Brown 18, Welsh 13, Wojdyla 12, Jakóbczyk 11, Patoka 9, Nelson-Henry 7, M. Brown 5, Pandura 2, Malczyk 2, Rycerz 0, Musijowski 0

Podczas pierwszego dnia XIV Memoriału Wojciecha Michniewicza w Toruniu Anwil Włocławek pokonał szwedzką ekipę Sodertalje Kings 70:69.

Anwil Włocławek – Sodertalje Kings 70:69 (19:21, 19:18, 15:16, 17:14)
Anwil: Sobin 15, McCray 13, Łączyński 11, Leończyk 9, Chyliński 8, Dmitriew 7, Haws 4, Młynarski 3, Komenda 0
Sodertalje: Ongwae 23, Rundles 12, Johnson 12, Lindstrom 10, Sparks 5, Ramstedt 4, Lejasmeiers 2, Sjolin 1, Petersen 0, Svanstrom 0

Podczas pierwszego dnia turnieju o Różę Kutna PGE Turów Zgorzelec pokonał Energę Czarnych Słupsk 70:67, a Polfarmex Kutno wygrał z Polpharmą Starogard Gdański 71:56.

W sobotę o godz. 15.00 Polpharma zagra z Energą Czarnymi, a o 17.30 Polfarmex podejmie PGE Turów.

Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec 67:70 (18:24, 14:17, 21:17, 14:12)
Energa Czarni: Ginyard 17, Blassingame 12, Burrell 10, Surmacz 7, Davis 6, Kravish 6, Seweryn 3, Jarmakowicz 3, Cesnauskis 3, Dąbrowski 0
PGE Turów: Michalak 17, Ikovlev 14, Jackson 9, Borowski 8, Gospodarek 7, Kostrzewski 6, Bochno 5, Carter 4, Lichnowski 0

Polfarmex Kutno – Polpharma Starogard Gdański 71:56 (16:17, 17:12, 19:17, 19:10)
Polfarmex: Kowalczyk 15, Wallace 14, Jarecki 12, Fraser 9, Grochowski 9, Gabiński 7, Bartosz 5, Sobczak 0, Pawlak 0, Pruefer 0, Kobus 0
Polpharma: Diduszko 16, Flieger 8, Davis 7, Michałek 6, Miles 4, Paliukenas 4, Sajus 4, Schenk 3, Mirković 2, Długosz 2

źródło: PLK.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bodo
Bodo
18 września 2016 14:21

Anwil w tym sezonie też zero zbiórki w obronie, dramat co tam się działo.