Ekstraklasy łączą siły to nowy projekt wybranych lubelskich klubów sportowych, dzięki któremu kibice będą mieli wstęp na mecze dowolnej z tych drużyn w promocyjnej cenie.

W projekcie, oprócz TBV Startu Lublin biorą udział: piłkarski Górnik Łęczna, mistrzynie Polski w piłce ręcznej MKS Selgros, koszykarki Pszczółki AZS UMCS oraz jedyny klub grający na niższym niż ekstraklasa poziomie, Motor Lublin.

Założenie jest proste: każdy kibic, który przyjdzie na mecz TBV Startu w tym sezonie i kupi bilet, po jego okazaniu będzie mógł skorzystać z promocyjnej ceny przy wejściu na spotkanie innej z ww. ekip. – Chcemy ułatwić w ten sposób fanom życie i spopularyzować sport w każdym wydaniu. Łączna cena, którą przyjdzie komuś zapłacić za weekendowe spotkania TBV Startu, Górnika czy Pszczółki AZS UMCS będzie mniejsza, niż cena za bilet do kina – mówił na konferencji prasowej Arkadiusz Pelczar, prezes naszego klubu. – Nasza współpraca nie będzie opierać się wyłącznie na tym zamyśle. Chcemy organizować szereg innych akcji. Jedna z nich zakłada organizację meczu z udziałem zawodników wszystkich klubów. Chcielibyśmy dochód z takiego spotkania przeznaczyć na charytatywny cel – dodał.

[ot-video][/ot-video]

Już w najbliższy weekend można skorzystać ze zniżek w ramach projektu. W piątek o godz. 18.00 TBV Start Lublin gra z Energą Czarni Słupsk, w sobotę Górnik Łęczna występuje na Arenie Lublin, w niedzielę natomiast Pszczółka AZS UMCS w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich.

Ważną informacją jest fakt, że posiadacze karnetów na cały sezon także będą mogli skorzystać z promocji.

źródło: startlublin.pl