Na platformie NIKEiD dostępny jest już model KOBE 11 Mamba Day iD, gotowy do personalizowania według własnych pomysłów. Fani z całego świata mogą również pogratulować Kobe’emu dzięki Generatorowi Mamba Day na urządzenia mobilne i podzielić się własnym plakatem Black Mamby w swoich kanałach społecznościowych.


Nike, celebrując osiągnięcia legendarnego zawodnika LA Lakers, przygotowało wiele niespodzianek. Jedną z najciekawszych jest specjalna edycja jego najnowszych butów KOBE 11 dostępna na NIKEiD. Ich cholewka została pokryta liczbami odnoszącymi się do kariery Black Mamby. Wśród nich znajdziemy numer trykotu #24, kluczowe statystyki oraz daty rekordów. Bazowa cholewka posiada czarne tło ze złotym liternictwem, jednak zgodnie ideą NIKEiD można wybierać spośród innych wariantów kolorystycznych, będących nawiązaniem do kariery Bryanta. Inne możliwości personalizacji to oczywiście osobiste iD, a także wybór własnego numeru na cholewce, inspirujący cytat oraz emblematy na zapiętku i języku związane z linią Black Mamba.

Zrzut ekranu 2016-04-14 o 13.39.56

Gratką dla kolekcjonerów jest również 13 egzemplarzy Black Mamba Packu z odręcznym autografem Bryanta, licytowanych na eBay’u. Wszystkie pozyskane środki z aukcji zostaną przekazane na rzecz Fundacji Kobe’ego i Vanessy Bryantów.

$_57


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments