Dziś dwa mecze NBA rozpoczną się wyjątkowo wcześnie, bo już o 19:00! To będą pojedynki Knicks – Sixers oraz Wizards – Raptors. O 21:30 rozpocznie się zaś mecz Hawks – Bucks.


Przypomnijmy, że też w sobotę NBA grała o „normalnej” dla nas porze, bo o 21:30 był mecz ClippersPistons.

W niedzielę jednak będzie wyjątkowo! W dodatku możemy liczyć na transmisje w Canal+ Sport 2. O godzinie 19:00 Washington Wizards zagrają z liderem wschodniej konferencji – Toronto Raptors. Ekipa z DC cały czas próbuje wrócić do czołowej ósemki wschodu, więc zwycięstw potrzebuje jak wody. Raps z kolei chcą wzmocnić się na pozycji lidera, więc ich obowiązkiem jest wygrywanie z rywalami spoza czołówki.

O 19:00 zagrają również Knicks i Sixers. Ekipa z Philly ma w ostatnim czasie problemy wychowawcze. Ben Simmons stwierdził, że jego koledzy grają za miękko, z czym nie zgodził się Jimmy Butler. O 21:30 Milwaukee Bucks zagrają z Atlantą Hawks, która w ostatnim meczu zaskoczyła Philadelphię 76ers. Nie wiadomo, czy Bucks skorzystają w tym starciu z pomocy Giannisa Antetokounmpo, który ma drobne problemy z biodrem. Jego absencja otworzy Jastrzębiom szansę.

NBA w niedzielę 13 stycznia:

19:00 KnicksSixers (transmisja na NBA League Pass)
19:00 WizardsRaptors (League Pass i Canal+ Sport 2)
21:30 HawksBucks (League Pass i Canal+ Sport 2)

Co działo się w sobotnich spotkaniach?

 

NBA: Blake Griffin uciekł przed właścicielem Clippers

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here