Czkawką odbije się Washington Wizards transfer Marcina Gortata. Sprowadzony w jego miejsce Dwight Howard ma poważne problemy z plecami i wszystko wskazuje na to, że wysoki potrzebuje operacji, która wykluczy go z gry na dłuższy okres.


Wcześniej w tym tygodniu pojawiły się doniesienia, iż Dwight Howard w sprawie swoich problemów spotka się z neurologiem. Ten zalecił zawodnikowi operację. Chodzi o problem w okolicach pośladków. Jeżeli zawodnik Washington Wizards ostatecznie zgodzi się na operację, opuści prawdopodobnie kilka miesięcy akcji, więc zanim podejmie decyzję, spróbuje zasięgnąć drugiej opinii, by mieć lepszy obraz sytuacji.

Tak czy inaczej nie powinniśmy się spodziewać powrotu Howarda na parkiet w najbliższym czasie. Zawodnik dołączył do Washington Wizards latem tego roku i miał zastąpić Marcina Gortata, którego Wiz przehandlowali do Los Angeles. Problemy ze zdrowiem dotąd skutecznie ograniczały Howarda od jakiejkolwiek pomocy udzielonej swojej drużynie. W dziewięciu rozegranych meczach notował 12,8 punktu i 9,2 zbiórki.

Pod jego nieobecność, więcej minut i rolę startera otrzyma Thomas Bryant. Na ławce są jeszcze weterani – Ian Mahinmi i Jason Smith. Nie zmienia to faktu, że w tym momencie trener Scott Brooks nie ma na swojej ławce klasowego wysokiego, który stanowiłby takie wsparcie dla dwójki John Wall, Bradley Beal, jakie w poprzednich latach stanowił niezawodny Marcin Gortat. Teraz Brooks pewnie żałuje, że nie może z Polaka skorzystać.

Wyniki NBA: 51 punktów Duranta i porażka Warriors z Toronto Raptors!Advertisement
Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz81
Tomasz81
30 listopada 2018 08:08

I dobrze im tak. Marcin jaki jest taki jest. Ale przynajmniej Wall miał komu podawać pod kosz i też dzięki Marcina zasłonom miał razem z Bealem czyste wjazdy pod kosz. Dla Marcina cały ten transfer wyszedł tylko na zdrowie bo zmienił WAS na LA i gra w czołówce NBA.

grzywka jordana
grzywka jordana
30 listopada 2018 14:41
Odpowiedz  Tomasz81

Dokładnie. M G miał zdrowie i w miarę stabilną formę. Ok to nie jest wybitny gracz, ale swoje dawał tej drużynie. W zeszłym sezonie cały zespół i MG zagrali słabo. Widać było brak chemii na ławce, zapewne w szatni też. Ci którzy trochę grali zespołowo wiedzą o czym mówię. Jak Wall chciał być uważany za lidera to powinien o to zadbać, ale on już był zaniepokojony jak chłopakom zaczęło iść podczas jego kontuzji. Widać było, że gra ich cieszyła. Ścianie nikt nie odmawia umiejętnosci, bo te ma, ale charakterologicznie to słabo.

znafdza
znafdza
30 listopada 2018 08:12

Wychodzą mu skutki homoseksualizmu. Jakby to nazwać – prowadzi niesportowy tryb życia.

Cytadela
Cytadela
30 listopada 2018 13:51
Odpowiedz  znafdza

Skąd ta informacja ,że jest homoseksualistą i dlaczego to miałoby mieć wypływ na to, że nie gra?

ryjas
ryjas
30 listopada 2018 14:01
Odpowiedz  znafdza

A nawet jeśli to co? Zazdrościsz chłopakowi że się spełnia seksualnie?

tłoknr1
tłoknr1
30 listopada 2018 16:14
Odpowiedz  ryjas

nie w tym rzecz , bardziej słabe jest to że obecne gwiazdy na świeczniku ( sport/film/muza ) oferują tylko skandale, może Ty i inni , ja , jesteśmy dorośli i juz tak nie patrzymy ale nadal ci goście dla najmłodszych są pewnymi idolami , nawet jak dany grajek jest nim tylko dla lokalnej społeczności , a tu 8 dzieci z 8 kobietami , orgie homo , zastraszanie jakiegośc transa za santaż itp ………..słabe to jest to że mamy czasy że to nikogo nie bulwersuje a wręcz ma swoich obrońców , że kodeks etyki osoby znanej już nie istnieje , i… Czytaj więcej »

Jerzu
Jerzu
30 listopada 2018 11:12

Żadnego więcej komentarza od redakcji? Jeśli Dwight nie zagra już nigdy (co od kilku dni wydaje mi się wielce prawdopodobne), to czy dalej będziecie wierzyć, że chodzi o kontuzję?

Kuba M.
Kuba M.
30 listopada 2018 13:16
Odpowiedz  Jerzu

A co ma komentować redakcja? Jakieś plotki na temat DH? Czy to jest jakiś Pudelek czy serwis sportowy?

PolishCatalan
PolishCatalan
1 grudnia 2018 16:51

Z plecami poszedł do neurologa???