New York Knicks szukają wzmocnień, a ich celem numer jeden na nadchodzące tygodnie jest Chris Paul. W ostatnich tygodniach media zza oceanu informowały, że transfer CP3 może dodatkowo umożliwić podpisanie kontraktu z Carmelo Anthonym. Sprawy nabrały jednak nowego obrotu.

Chris Paul przeżywa w Oklahomie drugą młodość. Nie dziwi zatem fakt, że przyciągnął on uwagę kilku potentatów do tytułu mistrzowskiego. Wiele wskazuje na to, że ostatni mecz w barwach Thunder CP3 może mieć już za sobą, choć o wymianę jego kontraktu bez wątpienia nie będzie łatwo. Wśród zainteresowanych usługami 35-latka wymienia się przede wszystkim New York Knicks, którzy po latach posuchy chcą wrócić do walki o play-offs.

Amerykańskie media donoszą, że transfer CP3 mógłby skusić Carmelo Anthony’ego do powrotu na „stare śmieci”. W 2017 roku Melo w wyniku wymiany trafił do Oklahomy po ponad sześciu latach gry w Madison Square Garden. Najnowsze informacje sugerują jednak, że 36-letni skrzydłowy może wrócić do NYK niezależnie od przyszłości Chrisa Paula, co podkreśla Marc Berman z New York Post.

– Knicks wciąż planują powalczyć o Carmelo Anthony’ego, nawet jeśli nie będą w stanie dopiąć wymiany za jego kumpla – Chrisa Paula. The Post informował wcześniej, że Anthony chętnie dołączyłby do Knicks, jeśli ci ściągnęliby Paula.

Carmelo ma za sobą imponujący sezon w Portland Trail Blazers, do których trafił po ponad rocznej przerwie od gry. 36-latek notował średnio 15,4 punktu i 6,3 zbiórki na mecz, trafiając około 43% rzutów. Powrót do „Wielkiego Jabłka” może okazać się sympatycznym, acz niechybnym zwieńczeniem kariery zawodnika.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments