Trudno w to uwierzyć, ale Vince Carter „wciąż to ma”. Wciąż można liczyć na efektowne wsady w jego wykonaniu. Co prawda większość na rozgrzewce, ale jednak żeby być w takiej formie fizycznej w wieku 41 lat, to duże osiągnięcie.


Zaraz ktoś powie, że 41 lat to przecież młody facet, a tylko zawodowy sportowiec w tym wieku to „emeryt”, jednak po takim obciążeniu fizycznym, jakim poddał się przez całą karierę Carter, granie na takim poziomie i taka sprawność nie są rzeczą powszechną.

Ostatnio nagrane zostały jego wsady z rozgrzewki.

To dobry moment, żeby przypomnieć sobie jego najlepsze wsady!

Niektórzy twierdzą, że Vince Carter powinien wystąpić w kolejnym Konkursie Wsadów. Miałby wtedy 42 lata. Rachel Nichols twierdzi, że Vince by wygrał…

18 KOMENTARZE

 1. Vince, chłopie, kończ już, bo naprawdę żal na ciebie patrzeć. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

  • Chyba śmieszny jesteś „chłopie” i kompletnie nie rozumiesz gry, ani nie śledzisz jego występów… Vince wielokrotnie mówił, że gra, bo wciąż kocha grać. Dlatego też nie poszedł do jakiegoś GSW, gdzie mógłby przesiedzieć cały sezon na ławce i zgarnąć pierścień. W jego ruchach i fizyczności nie widać w ogóle tego wieku, rusza się jakby miał z 10 lat mniej. W tym wieku jest w naprawdę doskonałej formie fizycznej. Jest mentorem dla młodszych graczy. A i potrafi wciąż zabłysnąć efektownym zagraniem. A takiego płynnego winmilla, jak na tym filmiku z treningu, to większość o wiele młodszych graczy nie potrafi wykonać.

  • Ale z ciebie idiota, szok. Co konkretnie sprawia ci taki zawód, kiedy oglądasz VC? Gość jest w fenomenalnej formie, jak na swój wiek. Szacunek i nic innego. Dziecko Kurry będzie mogło mu pozazdrościć jakiego zdrowia.

  • Skoro to ja niby jestem idiotą to jak nazwać tych, którzy ciągle łapią się na takie moje prowokacje? Meta-idioci?

  • Ty jestes mega idiotą, skoro bawi Cie pisanie prowokacji. Ile ty masz lat ,12? Ty nie jesteś Kork, tylko Corky Thatcher, downie!

  • Dokładnie tak, wszystko co napisałeś to prawda, masz 100% racji. Zapomniałeś tylko wspomnieć, że jam jest jeno lustrem, w których wszyscy z ukontentowaniem się przeglądacie. Nie należy jednak z tym przesadzać, albowiem, jak to ongi rzekł Nietzsche – „Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas”.

 2. Co to jest za gość. Nie ma i nie było lepszego dunkera w NBA. Dynamika, siła, gracja, pomysłowość. Jego wsady to czysty artyzm. Niedościgniony.

  • Shawn Kemp według mnie jest lepszym dunkerem meczowym.A co do konkursu wsadów to mógł by Carter wygrać bo jego wiek na pewno był by brany na plus

  • Zapomniałeś tylko wspomnieć, że jam jest jeno lustrem, w których wszyscy z ukontentowaniem się przeglądacie. Nie należy jednak z tym przesadzać, albowiem, jak to ongi rzekł Nietzsche – “Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas”.

  • Kork jesteś trollem czy poprostu pokazujesz naiwność i głupotę polskich „fanów „kosza?powiem Ci ciekawe

  • Ja jestem tylko szczurem pod podłogą wszechświata.
   Pokazywać też specjalnie nie muszę; wystarczy, że pozwolę im mówić… Społeczeństwo jest dziś tak okrutnie spauperyzowane intelektualnie, że aż w oczy szczypie. Jegomość kilka postów temu nie wiedział, że istnieje takie słowo jak „ongi”. To już nie tylko ręce opadają, ale i nogi zastygły w bezwładzie.
   Jak powiadam – wystarczy pozwolić im mówić, sami wystawią sobie świadectwo.
   Jestem jeno lustrem…

  • Wielcy fani sezonowcy.Gortata ttzeba szanować bo to Polak,Westbrook pan statystyka bo dobrze gra a lebroneczka najlepszy a 6 finałów w plecy.Bądź tu mądry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here