NBA: Uszkodzona obręcz zatrzymała mecz! Boban chciał ratować sytuację

0
2709

Minionej nocy starcie pomiędzy Dallas Mavericks a Philadelphia 76ers musiało zostać zatrzymane przez problemy z obręczą. Sytuację próbował ratować jednak Boban Marjanović, który wykorzystał przy tym swój wzrost. Zobaczcie!

W pierwszej kwarcie pojedynku Dallas MavericksPhiladelphia 76ers obręcz jednego z koszów została się być uszkodzona, na co uwagę zwrócił Luka Doncić. Sędziowie wstrzymali grę i potrzebna była całkowita wymiana sprzętu. Cała przerwa spowodowała 44-minutowe opóźnienie.

Zanim jednak udało się pozbyć problemu, sprawy w swoje ręce wziął Boban Marjanović. Mierzący 224 cm środkowy zdołał złapać za obręcz po delikatnym wyskoku i manewrować nią bez użycia drabiny czy jakiegokolwiek stołka do pomocy. Interwencja Serba nie przyniosła jednak oczekiwanych efektów, ale z pewnością wywołała uśmiech na wielu twarzach, w tym wspomnianego Doncicia.

Boban Marjanović spędził tej nocy w grze tylko 3 minuty, zdobywając w tym czasie 2 punkty. Mavs udało się jednak przerwać serię dwóch meczów bez zwycięstwa i umocnić się na 5. miejscu w tabeli konferencji zachodniej z bilansem 30-23.