Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy coraz bliżej pierwszego wspólnego meczu Kawhiego Leonarda i Paula George’a. Ostatnie doniesienia z obozu ekipy sugerują, że PG13 może zadebiutować w połowie listopada. Ostatnio po raz pierwszy wziął udział w pełnowymiarowym treningu swojej drużyny.


Przez ostatnie miesiące Paul George wracał do pełni sił po operacji obu barków. Los Angeles Clippers wiedzieli, że nie będzie gotowy na start sezonu, więc postępowali bardzo ostrożnie. Debiut PG13 w koszulce nowego zespołu miał nastąpić w listopadzie, ale zespół nie był w stanie niczego w tej kwestii sprecyzować, aż do teraz. Pojawiły się informacje wskazujące na to, że George zagra już w przyszłym tygodniu.

Według Sama Amicka z The Athletic, PG13 wyjdzie na parkiet w którymś z meczów back-to-back, jakie Clippers rozgrywają w przyszłym tygodniu. Rywalami ekipy Doca Riversa będą Houston Rockets i New Orleans Pelicans. Niewykluczone, że George zadebiutuje w tym meczu, od którego odsunięty zostanie Kawhi Leonard. LAC stosują podobną metodę do Toronto Raptors, którzy w sezonie regularnym oszczędzali zdrowie Kawhiego.

Niektórzy sugerują, że George mógłby zagrać już w poniedziałek 11 listopada przeciwko Toronto Raptors. Tak czy inaczej kibice Clippers zapewne czują już podekscytowanie związane z debiutem zawodnika i jego połączeniem sił z Kawhim. Clippers już bez PG13 wyglądali jak ekipa gotowa do walki o mistrzostwo. Teraz zyskują wsparcie jednego z najlepszych strzelców w lidze.

Wyniki NBA: 38 punktów Giannisa przeciwko Clippers. 36 Hardena z Warriors3 KOMENTARZE

    • Ale to tak najlepiej za 30 40 spotkań, żeby później nie było spekulacji, że ci jeszcze sie sa zgrani, a tamci co innego. Bo później jest pożywna na forum.

  1. Sorry, że w tym temacie ale w temacie o lp nie uzyskałem odpowiedzi
    Mam pytanie odnośnie LP, chciałbym wykupić jeden z pakietów. Problem w tym, że aktualnie jest “start free trial” i wyskakuje mi info że wykorzystałem już darmowy okres próbny na 7 dni i jeżeli chce korzystać z LP to muszę wybrać opcję płatną. Tyle, że w ogóle nie widzę tej opcji płatnej.
    Z góry dziękuje za pomoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here