Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy coraz bliżej pierwszego wspólnego meczu Kawhiego Leonarda i Paula George’a. Ostatnie doniesienia z obozu ekipy sugerują, że PG13 może zadebiutować w połowie listopada. Ostatnio po raz pierwszy wziął udział w pełnowymiarowym treningu swojej drużyny.


Przez ostatnie miesiące Paul George wracał do pełni sił po operacji obu barków. Los Angeles Clippers wiedzieli, że nie będzie gotowy na start sezonu, więc postępowali bardzo ostrożnie. Debiut PG13 w koszulce nowego zespołu miał nastąpić w listopadzie, ale zespół nie był w stanie niczego w tej kwestii sprecyzować, aż do teraz. Pojawiły się informacje wskazujące na to, że George zagra już w przyszłym tygodniu.

Według Sama Amicka z The Athletic, PG13 wyjdzie na parkiet w którymś z meczów back-to-back, jakie Clippers rozgrywają w przyszłym tygodniu. Rywalami ekipy Doca Riversa będą Houston Rockets i New Orleans Pelicans. Niewykluczone, że George zadebiutuje w tym meczu, od którego odsunięty zostanie Kawhi Leonard. LAC stosują podobną metodę do Toronto Raptors, którzy w sezonie regularnym oszczędzali zdrowie Kawhiego.

Niektórzy sugerują, że George mógłby zagrać już w poniedziałek 11 listopada przeciwko Toronto Raptors. Tak czy inaczej kibice Clippers zapewne czują już podekscytowanie związane z debiutem zawodnika i jego połączeniem sił z Kawhim. Clippers już bez PG13 wyglądali jak ekipa gotowa do walki o mistrzostwo. Teraz zyskują wsparcie jednego z najlepszych strzelców w lidze.

Wyniki NBA: 38 punktów Giannisa przeciwko Clippers. 36 Hardena z Warriors


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
The T
The T
7 listopada 2019 16:32

Nie mogę się doczekać LAL vs LAC ze zdrowym składem po obu stronach parkietu.

Jehowy
Jehowy
7 listopada 2019 17:13
Odpowiedz  The T

Ale to tak najlepiej za 30 40 spotkań, żeby później nie było spekulacji, że ci jeszcze sie sa zgrani, a tamci co innego. Bo później jest pożywna na forum.

Tomek
Tomek
8 listopada 2019 08:33

Sorry, że w tym temacie ale w temacie o lp nie uzyskałem odpowiedzi
Mam pytanie odnośnie LP, chciałbym wykupić jeden z pakietów. Problem w tym, że aktualnie jest “start free trial” i wyskakuje mi info że wykorzystałem już darmowy okres próbny na 7 dni i jeżeli chce korzystać z LP to muszę wybrać opcję płatną. Tyle, że w ogóle nie widzę tej opcji płatnej.
Z góry dziękuje za pomoc.