Cleveland Cavaliers cały czas próbują dodać do swojej rotacji niskiego skrzydłowego, fakt ten sprawił, że drużyna zaczęła rozważać wymianę, w której poza nimi udział wzięłyby takie zespoły jak Atlanta Hawks i Utah Jazz.

Według najnowszych informacji, które pojawiają się w ligowych kuluarach, do Cleveland Cavaliers miałby trafić Malik Beasley z Utah Jazz, w zamian za niego zespół z Salt Lake City otrzymałby Johna Collinsa z Atlanta Hawks. Popularne Jastrzębie w zamian za swojego gracza, dostałyby pakiet zawodników od Kawalerzystów i Jazz, tutaj nie ma jednak jeszcze konkretnych informacji, kto konkretnie mógłby to być. Prawdopodobnie jednym z tych graczy, który trafiłby do Utah, byłby Caris LeVert, ale w tym wypadku to także jedynie medialne spekulacje.

Obecnie jedynym problemem przy finalizacji tej dużej wymiany jest duży kontrakt Johna Collinsa, który ważny jest aż do 2026 roku. Utah Jazz są skłonni przyjąć tę wysoką umowę, jednak muszą jeszcze otrzymać coś w ramach rekompensaty od Jastrzębi, jeżeli obie drużyny dojdą do porozumienia w tej kwestii, to już wkrótce możemy być świadkami, tej jakże ciekawej wymiany.

Malik Beasley miałby stać się brakującym ogniwem Cleveland Cavaliers i pomóc im w walce o mistrzostwo NBA. Niski skrzydłowy w obecnym sezonie w barwach Utah Jazz zdobywa średnio 13,8 punktu, 3,5 zbiórki i 1,7 asysty na mecz, oraz trafia trzy rzuty za trzy na spotkanie, przy 35,5% skuteczności. Uznawany jest także, za dobrego obrońcę, na czym najbardziej zależy drużynie z Ohio.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments